سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، از دادگاه می‌خواهد اتهامات خود را لغو کند


وکلای مدافع سام بنکمن-فرید به دنبال رد همه اتهامات به جز سه اتهام علیه او در پرونده ای هستند که در 8 مه تشکیل داده اند.

سام بنکمن-فرید (SBF)، موسس و مدیر عامل سابق FTX، به دنبال رفع 10 اتهام علیه خود در دادگاه است و چندین بار استدلال می کند که جرمی گزارش نشده است.

بر اساس اسناد دادگاهی که در 8 مه در دادگاه منطقه جنوبی نیویورک ثبت شد، تیم حقوقی SBF به غیر از کلاهبرداری کالایی، توطئه کلاهبرداری در اوراق بهادار و توطئه پولشویی فشار آوردند.

مولی وایت، محقق ارزهای دیجیتال، درباره این اقدام گفت: “به نظر می رسد حداقل بخشی از آن به این واقعیت مربوط می شود که هزینه های اضافی پس از تسویه حساب استرداد SBF اضافه می شود.”

قاضی منطقه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، بحث درباره این درخواست استیضاح را در 15 ژوئن خواهد شنید و دادستان ها تا 29 ماه مه فرصت دارند تا به این درخواست پاسخ دهند.

اگرچه بقیه حلقه های داخلی SBF به گناه خود اعتراف کردند و موافقت کردند که با دادستان ها همکاری کنند، اما خود مرد اتهامات علیه خود را رد کرد.

SBF از دسامبر در خانه خانواده‌اش در پائولو آلتو در بازداشت خانگی به سر می‌برد و در جدیدترین اتفاق، قاضی ناحیه ایالات متحده لوئیس کاپلان تأیید کرده است که SBF از شرایط شنود تلفن‌های والدینش پیروی می‌کند، حتی اگر تیم حقوقی SBF درخواست تعمیرات اساسی کرد

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید