مدیر سابق FTX پس از شکایت جنایی از املاک، ماشین و 11 میلیون دلار صرف نظر می کند


طبق گزارش ها، رایان سلامه با قرار وثیقه یک میلیون دلاری تا زمان صدور حکم که برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است، آزاد خواهد شد.

رایان سلامه، مدیر عامل سابق بازارهای دیجیتال FTX، به توطئه برای کلاهبرداری از کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده و اداره یک تجارت انتقال پول بدون مجوز اعتراف کرد.

بر اساس اعلامیه 7 سپتامبر وزارت دادگستری ایالات متحده، سلامه در برابر یک قاضی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به گناه خود اعتراف کرد و او را به چهارمین بازیگر اصلی تبدیل کرد که در رابطه با صرافی منحل شده رمزنگاری FTX با اتهامات جنایی روبرو شد. . مدیر عامل سابق ممکن است با سالها زندان برای اتهامات مالی کمپین و همچنین زمان اضافی مرتبط با راه اندازی یک تجارت انتقال پول بدون مجوز روبرو شود.

مدیر سابق FTX به اتهامات وارده اعتراف کرد، اما ساموئل ریموند، معاون دادستان ایالات متحده گزارش داد. فوق الذکر پس از محاکمه جنایی Sam Bankman-Fried، مدیر عامل سابق FTX، که قرار است در 3 اکتبر آغاز شود، برای مشروط شدن درخواست خواهد کرد. سلامه طبق گزارشات، جریمه ای به مبلغ 6 میلیون دلار به دولت ایالات متحده، 5 میلیون دلار به بدهکاران FTX پرداخت و دو ملک در ماساچوست و یک پورشه را به نام خود تسلیم خواهد کرد.

سلامه گفت: “من 10 میلیون دلار کمک های سیاسی کردم و آنها را اعتبار می نامم، هرگز به بازپرداخت آن فکر نکردم.” “این توسط سام بانکمن-فرید پشتیبانی شد. میدونستم حرامه […] به عنوان رئیس شهرک آلامدا، از بانک های مورد استفاده در کالیفرنیا استفاده کردم. نمی دانستم مجوز لازم است. اما اکنون می دانم.»

در زمان انتشار، سلامه با یک وثیقه 1 میلیون دلاری آزاد بود و قرار بود برای مارس 2024 حکم صادر شود.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید