وام گیرندگان FTX 11.6 میلیارد دلار مطالبات و 4.8 میلیارد دلار دارایی گزارش کردند.

وام گیرندگان FTX 11.6 میلیارد دلار مطالبات و 4.8 میلیارد دلار دارایی گزارش کردند.


در این ارائه 25 میلیون دلار کمک مالی از سه سیلو FTX – سیاسی و غیره – گزارش شد، اما “اطلاعات محدود” در مورد کمک های ارز دیجیتال اضافه شد.

وام گیرندگان در پرونده ورشکستگی FTX گزارش دادند که سیلوهای مختلف شرکت تا نوامبر 2022 بیش از 4 میلیارد دلار دارایی برنامه ریزی شده داشتند، اما گفتند که آنها همچنان در حال بررسی دارایی های رمزنگاری شرکت هستند.

در یک بایگانی در 17 مارس در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور، بدهکاران FTX ارائه ای را به کمیته بستانکاران بدون وثیقه در مورد بیانیه حساب ها یا SOFA های خود ارائه کردند که همچنین دارایی ها و مطالبات برنامه ریزی شده شرکت را شرح داد. بر اساس این پرونده، سیلو West Realm Shires، که شامل FTX US و Ledger X – FTX.com، Alameda Research و FTX Ventures است، تقریباً 4.8 میلیارد دلار دارایی برنامه ریزی شده و 11.6 میلیارد دلار ادعای برنامه ریزی شده داشته است.

داده ها بر اساس دادخواست های دریافتی از چهار سیلو در نوامبر 2022 بود. بر اساس این گزارش، آلامدا اکثر دارایی های برنامه ریزی شده حدوداً 2.6 میلیارد دلاری را در اختیار داشت، اما «ادعاهای بالقوه مادی به طور مبهم داشت». FTX.com بیش از 11.2 میلیارد دلار ادعای برنامه ریزی شده داشت، اما ادعاهای FTX Ventures نامشخص بود.

بسیاری از داده های مربوط به دارایی ها یا تراکنش های ارزهای دیجیتال در گزارش وام گیرندگان در دسترس نبود. در این ارائه 25 میلیون دلار کمک مالی از سه سیلو – سیاسی و غیره – گزارش شد، اما “اطلاعات محدود” در مورد کمک های ارز دیجیتال اضافه شد.

از وام‌های با پشتوانه رمزنگاری که توسط شرکت‌های FTX – عمدتاً در توکن‌های FTT – داده شده است – وام‌گیرندگان بیش از 53 میلیون توکن از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، XRP و USD Coin (USDC) را گزارش کرده‌اند. با این حال، آنها گفتند: “نظارت اضافی بر فعالیت کیف پول و بلاک چین همچنان یک مسئله مداوم است.”

تحقیقات در مورد تراکنش های رمزنگاری به عنوان بخشی از پرداخت به افراد در شرکت FTX نیز “در جریان است”. مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید بیش از 2.2 میلیارد دلار پرداخت دریافت کرد.

مرتبط با: اینفلوئنسرهای FTX به دلیل ادعای تبلیغ کلاهبرداری رمزارز با یک میلیارد دلار شکایت دسته جمعی روبرو هستند

دعوای ورشکستگی FTX از زمانی که این شرکت برای حفاظت از فصل 11 در نوامبر 2022 ثبت کرد، ادامه دارد. علاوه بر این، Bankman-Fried به دلیل دخالت ادعایی در فعالیت های کلاهبرداری در شرکت با پرونده های کیفری و مدنی مواجه است.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉