بدهکاران FTX قرارداد جداگانه ای را با Sam Bankman-Fried برای خرید Embed پیشنهاد می کنند


FTX US در ژوئن 2022 Embed را به مبلغ 220 میلیون دلار خریداری کرد و صرافی ارز دیجیتال دو معامله ساده برای سهام آتی به Sam Bankman-Fried داد.

بدهکاران صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال FTX درخواست جداگانه ای در پرونده ورشکستگی در مورد خرید پلت فرم بورس اوراق بهادار Embed ارائه کرده اند.

بدهکاران FTX در پرونده ای در 22 دسامبر در دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور در ایالات متحده گفتند که “به توافقی پیشنهادی با مدیر عامل سابق سام “SBF” بانکمن-فرید “به طور انحصاری در رابطه با ادعاهای مطرح شده علیه وی در دعوای Embed رسیده اند. ” ” به گفته وکلای نمایندگی رهبری FTX، صرافی ارز دیجیتال Embed را از طریق بازوی ایالات متحده خود به مبلغ 220 میلیون دلار در ژوئن 2022 خریداری کرد، علیرغم اینکه “تقریباً هیچ بررسی لازم” انجام نداد.

در این درخواست آمده است: «این به نفع دارایی‌های شاکیان، طلبکاران و ذینفعان است که به این توافقنامه وارد شوند و این توافقنامه باید به سرعت تکمیل شود». “شرایط قرارداد برای اموال شاکیان 100٪ ارزش داده شده توسط توافق نامه را بازیابی می کند. [simple agreements for future equity] در مورد بانکمن-فرید. Bankman-Fried تمام دارایی‌هایی را که در حساب‌هایی به نام او در Embed نگهداری می‌شود، صرف‌نظر می‌کند و به شاکیان واگذار می‌کند.

ادامه مطلب


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید