وام گیرندگان FTX با فروش 95 میلیون دلاری سهام Mysten Labs موافقت کردند


قیمت پیشنهادی خرید سهام Mysten Labs تقریباً 95٪ از مبلغ سرمایه گذاری شده توسط FTX Ventures به عنوان بخشی از دور سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری آن در سپتامبر 2022 بود.

وام گیرندگان صرافی منحل شده کریپتو FTX قراردادی را برای فروش سهام ممتاز در آزمایشگاه Mysten، شرکت پشت بلاک چین Sui، تایید کردند.

در پرونده ای در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور در 22 مارس، بدهکاران FTX تسویه حسابی را پیشنهاد کردند که در آن آزمایشگاه Mysten و شرکت توافق می کنند که به طور متقابل بدهی ها را فسخ کنند. به عنوان بخشی از تسویه حساب، وام گیرندگان قصد داشتند تا نزدیک به 95 میلیون دلار از سهام ممتاز را به Mysten بفروشند، علاوه بر آن 1 میلیون دلار توکن SUI.

وام گیرندگان پیشنهادات مندرج در قرارداد را در مقایسه با سایر گزینه ها به دقت مطالعه و تجزیه و تحلیل کرده اند و به این نتیجه رسیده اند که فروش مزایا حداکثر ارزش را برای مزایا فراهم می کند و بهترین منافع اموال وام گیرندگان را تامین می کند. . و طلبکاران،» در پرونده آمده است. “قیمت خرید تقریباً برابر با 95٪ از مبلغ سرمایه گذاری اولیه توسط FTX Ventures در سهام ترجیحی شرکت خریدار-موضوع و 100٪ مبلغ پرداخت شده توسط فروشندگان برای ضمانت نامه های توکن SUI است.”

مرتبط با: وام گیرندگان FTX 11.6 میلیارد دلار ادعا، 4.8 میلیارد دلار دارایی و بسیاری از دارایی های رمزنگاری «نامشخص» گزارش می دهند.

این معامله ظاهراً منوط به تأیید دادگاه و ارائه پیشنهادهای دیگر برای سهام قبل از نهایی شدن است. FTX Ventures سهام را به عنوان بخشی از دور سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری با Mysten در سپتامبر 2022 به دست آورد. این سرمایه‌گذاری همچنین قبل از اعلام ورشکستگی FTX در فصل 11 در نوامبر انجام شد.

وام گیرندگان در پرونده ورشکستگی FTX همچنین در 22 مارس اعلام کردند که قصد دارند 460 میلیون دلار وجوه کاربران را از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Modulo Capital پس بگیرند. این پرونده ادعا می‌کرد که سرمایه‌گذاری Alameda Research بر اساس دستورالعمل‌های مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried و سوء استفاده از وجوه بوده است. در طول تصدی خود به عنوان مدیر عامل، بانکمن-فرید با اتهامات متعددی در دادگاه فدرال در رابطه با کلاهبرداری ادعایی مواجه شد و در تمام اتهامات خود بی گناه بود.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *