مشتریان FTX اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های FTX برای فروش شرکت های تابعه خود می خواهند

مشتریان FTX اطلاعات بیشتری در مورد برنامه های FTX برای فروش شرکت های تابعه خود می خواهند


در حالی که کمیته موقت نمی خواست جلوی فروش را بگیرد، اما استدلال کرد که مشتریان باید برای اطمینان از اینکه منافع آنها نمایندگی می شود، درگیر شوند.

گروهی از مشتریان FTX مخالفت محدودی با طرح FTX برای فروش چهار شرکت تابعه مستقل خود داشتند و استدلال می‌کردند که آنها باید از فرآیند فروش آگاه باشند تا اطمینان حاصل شود که منافع مشتری نشان داده می‌شود.

او همچنین نگرانی های خود را مبنی بر اینکه “وجوه مصادره شده مشتریان” ممکن است برای خرید یا فعال نگه داشتن این شرکت ها استفاده شده باشد، به اشتراک گذاشت.

درخواست تجدیدنظر محدود در 4 دسامبر توسط یک کمیته موقت متشکل از 18 نفر از مشتریان غیر آمریکایی که مجموعاً بیش از 1.9 میلیارد دلار ادعایی علیه FTX داشتند، ثبت شد.

در پرونده کمیته خود، FTX استدلال کرد که بیانیه های مطبوعاتی قبلی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا به وضوح نشان می دهد که دارایی های مشتری در پلتفرم متعلق به مشتریان است نه FTX.

او گفت که “نگرانی های قابل توجهی در مورد کمبود اطلاعات در مورد فروش مشاغل وجود دارد” و همچنین این سوال را مطرح کرد که آیا مشاغل “به طور بالقوه برای راه اندازی مجدد” FTX ضروری هستند یا خیر.

تجدیدنظر محدود شبیه به تجدیدنظر است، با این تفاوت که فقط در بخش خاصی از دادرسی اعمال می شود. در این مورد، اعتراض محدود ناشی از حذف کمیته موقت از فرآیند فروش است.

کمیته از قاضی خواست تا به مشتریان اجازه دهد تا به عنوان “کارشناس مشاور” خدمت کنند تا اطمینان حاصل شود که منافع آنها در طول فرآیند مناقصه ارائه می شود و افزود:

«کمیته موقت به‌دنبال این نیست که تا زمانی که منافع مشتریان FTX.com محفوظ است، مانع از انجام معاملاتی که وام‌گیرندگان می‌توانند آن‌ها را به حداکثر برسانند، بایستد.»

طبق رویه‌های پیشنهادی مناقصه، تنها متخصصان مشاور می‌توانند در مزایده شرکت کنند و در مورد مسائل مربوط به فرآیند فروش با FTX مشورت کنند، و کمیته خاطرنشان می‌کند که طرف‌های مشاوره هیچ کنترلی بر فرآیند به جز ارائه مشاوره ندارند.

مربوط: گزارش: مقامات ایالات متحده 460 میلیون دلار از سهام Robinhood وابسته به FTX را مصادره کردند

در 15 دسامبر، FTX از دادگاه ورشکستگی خواست تا به آن اجازه دهد تا بورس اوراق بهادار LedgerX و بورس Embed و همچنین شعب اروپایی و ژاپنی خود را بفروشد.

روستین بهنام، رئیس هیئت مدیره، گفت که لجر ایکس، به ویژه، به عنوان یک داستان موفقیت آمیز در طول روند ورشکستگی مورد ستایش قرار گرفت و خاطرنشان کرد که شرکت اساساً “دیوار شده” و “بیشتر از هر شرکت دیگری پول نقد” از سایر شرکت های گروه FTX نگهداری می کند. کمیسیون معاملات آتی کالا. سازمان های بدهکار FTX ادغام شدند.

هفته گذشته، همین کمیته با این استدلال که مشتریان ممکن است در معرض سرقت، حمله هدفمند و «صدمات دیگر» قرار گیرند، درخواست کرد که نام و اطلاعات خصوصی مشتریان از اسناد دادگاه حذف شود.
نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉