مشتریان FTX در حال حاضر از داکسکس شدن در امان هستند

مشتریان FTX در حال حاضر از داکسکس شدن در امان هستند


این تصمیم پس از تشکیل پرونده توسط وکلای FTX در 8 ژانویه اتخاذ شد که ادعا می‌کرد افشای عمومی می‌تواند خطر شدید سرقت هویت یا آسیب غیرقانونی برای طلبکاران FTX باشد.

قرار است اسامی نه میلیون مشتری FTX حداقل تا سه ماه دیگر پس از تصمیم نهایی در پرونده های ورشکستگی FTX محرمانه بماند.

بنا بر گزارش ها، این تصمیم توسط قاضی جان دورسی در دادگاه ورشکستگی مستقر در دلاور در 11 ژانویه، در پاسخ به پرونده 168 صفحه ای که FTX در 8 ژانویه از دادگاه درخواست کرده بود تا اطلاعات محرمانه مشتری را مخفی کند، گرفته شد.

قاضی دورسی گفت که او “در این مرحله” تمایلی به افشای اطلاعات محرمانه ندارد زیرا می تواند با وجود فشار فزاینده از سوی چندین رسانه، طلبکاران را “در معرض خطر” قرار دهد:

“ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که اینجا نیستند – افرادی که در صورت افشای نام و اطلاعات آنها ممکن است در معرض خطر قرار گیرند.”

روزها پیش، وکلای FTX استدلال کردند که “افشای اطلاعات خطر غیرقانونی سرقت هویت یا آسیب غیرقانونی به یک فرد یا دارایی یک فرد را ایجاد می کند” و اینکه دادگاه باید “اختیار گسترده” خود را تحت قانون ورشکستگی ایالات متحده برای محافظت از آن افراد اعمال کند. . تحت تاثیر سقوط FTX.

در اواخر دسامبر، گروهی از مشتریان FTX غیرآمریکایی نیز دادگاه ورشکستگی دلاور را مجبور کردند که اطلاعات مشتریان را خصوصی کند و در یک پرونده تلفیقی در دسامبر بحث کردند.

با این حال، تصمیم قاضی دورسی برخلاف اکثر موارد ورشکستگی است که در آن اطلاعات طلبکار فاش شده است – این همان چیزی است که در روند ورشکستگی وام دهنده ارز دیجیتال سلسیوس در اکتبر 2022 اتفاق افتاد.

مربوط: وکلا: برداشت پول از FTX ممکن است سال ها یا حتی دهه ها طول بکشد

دادگاه ورشکستگی مستقر در دلاور با سهامداران FTX چندان مهربان نبوده و سندی را در ژانویه صادر کرد.

اینها شامل اسطوره NFL و سفیر سابق برند FTX، تام برادی، همسر سابق ژیزل بوندشن، کارآفرین فناوری پیتر تیل و سرمایه گذار کوسه تانک کوین اولری بودند.

به گفته اندی دیتدریک، وکیل FTX در ژانویه، به نظر می رسد پیشرفت هایی در حال انجام است، زیرا FTX قبلاً 5 میلیارد دلار پول نقد و ارز دیجیتال بازیابی کرده است.

بر اساس پرونده های اولیه ورشکستگی در ماه نوامبر، تخمین زده شد که بیش از 1 میلیون طلبکار درگیر بوده اند و تنها به 50 طلبکار بزرگ 3 میلیارد دلار بدهکار هستند.


نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉