گزارش: سقوط FTX صحنه کلوپ شبانه میامی را تحت تأثیر قرار می دهد

گزارش: سقوط FTX صحنه کلوپ شبانه میامی را تحت تأثیر قرار می دهد


کارآفرینان جوان کریپتو از هزینه‌های کلان برای دوش شامپاین به دور ماندن از صحنه کلوپ‌های شبانه رسیده‌اند.

پیامدهای فروپاشی FTX فراتر از Web3 و اکوسیستم کریپتو است. گزارش‌های جمع‌آوری‌شده توسط فایننشال تایمز نشان می‌دهد که کلوپ‌های شبانه میامی تحت تأثیر سقوط صرافی معتبر ارزهای دیجیتال قرار گرفته‌اند.

به گفته صاحبان کلوپ‌های شبانه، برادران کریپتو جوان و خنده‌دار از هزینه‌های گزاف برای دوش‌های شامپاین و خرید میزهای 50000 دلاری در کلوب‌ها به ناپدید شدن کامل از صحنه زندگی شبانه تبدیل شده‌اند.

آندریا ویمرکاتی، مدیر غذا و نوشیدنی گروه هتل موکسی، به فایننشال تایمز گفت: “آنها 12 یا 24 بطری از گران ترین شامپاین را سفارش می دادند و بدون نوشیدن دوش می گرفتند.” به گفته کارکنان کلوپ شبانه، جوان تازه به دوران رسیده کارآفرینان در باشگاه ها پرسه می زدند و کیف پول دیجیتال خود را بیرون می آوردند و درباره میزان پولی که به دست آورده بودند لاف می زدند.

اما انفجار غیرمنتظره FTX، از دست دادن سرمایه و کاهش ارزش ارزهای رمزنگاری شده به طور کامل صحنه زندگی شبانه در میامی را تغییر داد. به نظر می رسد کارآفرینان جوان ارزهای دیجیتال که زمانی در کلوپ های شبانه هجوم می آوردند، پس از فروپاشی FTX دیگر غایب نبودند.

Gino LoPinto، شریک عملیاتی کلوپ شبانه میامی E11even، به اشتراک گذاشت که زمانی که تأسیسات او پرداخت‌های رمزنگاری را آغاز کرد، ۶ میلیون دلار تراکنش بین آوریل تا دسامبر ۲۰۲۱ انجام داد. با این حال، در سه ماه گذشته، این باشگاه تنها حدود 10000 دلار معاملات را ثبت کرده است. معاملات

مربوط: سقوط FTX دولت سنگاپور را در کرسی داغ پارلمان قرار می دهد

بسیاری از شرکت ها و افراد از زمان فروپاشی FTX تحت تأثیر قرار گرفته اند. در 28 نوامبر، BlockFi اعلام کرد که برای فصل 11 ورشکستگی اعلام کرده است و دلیل آن ورشکستگی به دلیل مشکلات آن است.

کوین تلگراف گزارش داد که در 15 نوامبر، صرافی ارزهای دیجیتال ژاپنی متعلق به FTX در توییتر به طور رسمی اعلام کرد که برداشت های فیات و کریپتو در پلتفرم Liquid Global را به حالت تعلیق در می آورد.


نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉