قاضی ورشکستگی FTX فروش LedgerX را تایید کرد


قاضی گفت که تمام اسناد و اظهارات مربوط به درخواست وام گیرندگان FTX برای فروش LedgerX را خوانده است و از محاکمه “راضی” است.

قاضی رئیس پرونده ورشکستگی صرافی کریپتو FTX به طرح مجوز فروش لجر ایکس چراغ سبز نشان داد.

در جلسه دادرسی در دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور ایالات متحده در 4 مه، قاضی جان دورسی درخواستی را که در ماه آوریل برای بدهکاران FTX برای فروش LedgerX به M7 Holdings، یکی از شرکت های تابعه Miami International Holdings ارائه کرده بود، تایید کرد. FTX گفت در زمان خرید، کل درآمد این معامله تقریباً 50 میلیون دلار خواهد بود.

به گفته وکلایی که در این جلسه صحبت کردند، هیچ اعتراضی با فروش لجر ایکس وجود نداشت. یک نماینده از طرف OKC گفت که این شرکت “ذخیره” است، اگرچه تا حد زیادی به معاملات اعتراضی ندارد.[s] تمامی حقوق برای درخواست کمک مناسب در رابطه با بیانیه ای که بروس مندلسون صادر کرده است. این وکیل ادعا کرد که مندلسون اظهارات “نادرستی” در مورد تعهدات نظارتی OKC به کمیسیون معاملات آتی کالا و دولت ایالات متحده ارائه کرده است.

دورسی با اشاره به این جلسه کوتاه گفت: «خب، این آسان بود. قاضی گفت که تمام اسناد و اظهارات مربوط به این درخواست را خوانده و از محاکمه “راضی” است.

حکم دادگاه نشان‌دهنده گامی رو به جلو در پرونده ورشکستگی FTX است و نشان‌دهنده پتانسیل کامل سرمایه‌گذاران پس از تشکیل پرونده برای فصل 11 در نوامبر 2022 است. دادگاه ورشکستگی فروش برخی از نهادهای FTX را در ژانویه به عنوان بخشی از روند رسیدگی تایید کرد.

FTX.US LedgerX را در آگوست 2021 خریداری کرد. در جریان یک جلسه استماع کنگره در مورد بررسی سقوط صرافی ارز دیجیتال، روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات کالا و آتی، گفت که LedgerX در مقایسه با سایر نهادهای FTX “سالم”، “قابل حل” و “عملیاتی” است. .

دادگاه ورشکستگی هنوز در مورد درخواستی که برخی رسانه ها را ملزم به افشای هویت برخی از مشتریان FTX می کند، تصمیم گیری نکرده است. مخالفان این قطعنامه استدلال می کردند که عدم اجازه اصلاح برخی اطلاعات شخصی می تواند افراد را هدف کلاهبرداران و بازیگران بد قرار دهد.

مرتبط با: FTX تلاش می کند تا 4 میلیارد دلار را از جنسیس در نبرد ورشکستگی پس بگیرد

در دادگاه جنایی، سابق FTX Sam Bankman-Fried منتظر جلسه اکتبر خود است، جایی که او با اتهامات مربوط به انتقال وجوه مشتری FTX از طریق Alameda Research و نقض قوانین مالی کمپین مواجه است. از ماه مارس، SBF از استفاده از برنامه های پیام رسانی آنلاین به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود منع شد. در زمان انتشار، تا حد زیادی به خانه خانواده او در کالیفرنیا محدود بود.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید