Crypto Exchange FTX تصمیم گرفت 873 میلیون دلار دارایی را برای پرداخت بدهی به طلبکاران بفروشد


از 873 میلیون دلار دارایی های تراست مجاز به فروش FTX، تقریباً 700 میلیون دلار از محصول شاخص Grayscale، Grayscale Bitcoin Trust یا GBTC می آید.

صرافی ورشکسته کریپتو FTX برای فروش تقریباً 873 میلیون دلار دارایی‌های امانی، با عوایدی که برای بازپرداخت بستانکاران متاثر از سقوط صرافی در سال 2022 استفاده می‌شود، چراغ سبز نشان داده است.

873 میلیون دلار دارایی از سهام FTX در تراست های مختلف صادر شده توسط Grayscale Investments مدیر دارایی های کریپتو و ارائه دهنده حضانت Bitwise به ارزش 66 میلیون دلار به دست می آید.

اگرچه سند دادگاه به کل دارایی های 744 میلیون دلاری اشاره می کند، این به این دلیل است که رقم ارزیابی تا 25 اکتبر 2023 است. از آن زمان ارزش دارایی ها افزایش یافته است.

سفارش‌هایی را بفرستید که به FTX Trading اجازه فروش دارایی‌های اعتماد را می‌دهد. منبع: کرول

این تایید حدود چهار هفته پس از آن صورت گرفت که وام گیرندگان FTX در 3 نوامبر دادخواستی را به قاضی جان دورسی ارائه کردند و درخواست فروش شش تراست ارزهای دیجیتال از جمله Grayscale Bitcoin Trust (GBTC)، Grayscale Ethereum Trust (ETHE) و Bitwise 10 Crypto Index کردند. . صندوق (BITW).

FTX در حال حاضر بیش از 22 میلیون GBTC از محصول پرچمدار بیت کوین Grayscale به ارزش 691 میلیون دلار را در اختیار دارد، در حالی که 6.3 میلیون سهام ETHE آن در حال حاضر حدود 106 میلیون دلار ارزش دارد.

Ethereum Classic Trust (ETCG)، Litecoin Trust (LTCN) و Digital Large Cap Trust (GDLC) سه تراست دیگری هستند که FTX ممکن است برای جبران وجوه آسیب دیده مشتریان FTX بفروشد.

ارزش سهام FTX در Grayscale و Bitwise تا 25 اکتبر 744 میلیون دلار بود، اما از آن زمان ارزش آن افزایش یافته است. منبع: کرول

مدیران FTX توسط جان رهبری می شوند. جی ری III از زمان فروپاشی امپراتوری سابق او در نوامبر 2022، برای بازیابی دارایی های سام بنکمن-فرید تلاش کرده است.

تقریباً 7 میلیارد دلار دارایی تاکنون بازیابی شده است که تقریباً نیمی از آن به شکل ارزهای دیجیتال (3.4 میلیارد دلار) است.

در ماه ژوئن، بدهکاران FTX مجموع دارایی های اختلاس شده مشتری را 8.7 میلیارد دلار تخمین زدند.

مرتبط با: کارمند بنیاد FTX برای پاداش 275 هزار دلاری وعده داده شده توسط SBF مبارزه می کند

در همین حال، بانکمن-فرید در 2 نوامبر به هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری محکوم شد و در 28 مارس محکوم خواهد شد.

او در حال حاضر در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین به سر می برد و اخیراً برای کوتاه کردن مو به چهار ماهی خال مخالی پرداخت کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید