FTX و FTX DM باهاما در مورد اشتراک اطلاعات، دفع اموال، دارایی ها به توافق رسیدند.

FTX و FTX DM باهاما در مورد اشتراک اطلاعات، دفع اموال، دارایی ها به توافق رسیدند.


طرفین در مورد تعدادی از مسائل اختلاف نظر داشتند و توافق کردند که به کار بر روی سؤالات باز باقی مانده که با آن مواجه بودند ادامه دهند.

وام گیرندگان FTX، متشکل از FTX و بدهکاران وابسته به آن، و شرکت تابعه FTX باهاما، FTX Digital Markets (FTX DM)، در 6 ژانویه اعلام کردند که وام گیرندگان FTX به توافقنامه همکاری در رابطه با تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 در دلاور رسیده اند. و انحلال موقت FTX DM در باهاما.

طبق این توافق، طرفین “اطلاعات را به اشتراک می گذارند، دارایی های خود را ایمن می کنند و باز می گردانند، دعاوی قضایی علیه اشخاص ثالث را هماهنگ می کنند، و جایگزین های استراتژیک را برای به حداکثر رساندن بازیابی سهامداران بررسی می کنند.” آنها همچنین پارامترهایی را برای همکاری در موارد یکدیگر تعیین می کنند.

علاوه بر این، طرفین توافق کردند که انحلال دهندگان موقت مشترک، رهبری واگذاری املاک در باهاما را بر عهده خواهند گرفت و دارایی های دیجیتالی را «تحت کنترل کمیسیون اوراق بهادار باهاما در حساب Fireblocks که قبلاً توسط وام گیرندگان FTX افشا شده بود، تأیید خواهند کرد». با توافق:

هر یک از طرفین احساس راحتی می کنند که دارایی های دیجیتال به طور مناسب توسط کمیسیون اوراق بهادار محافظت می شود، زیرا مذاکرات بازسازی ادامه دارد.

دادگاه عالی باهاما در 12 نوامبر دستور داد که تمام دارایی های دیجیتال FTX DM به کیف پولی متعلق به کمیسیون اوراق بهادار باهاما منتقل شود.

جان ری، مدیرعامل و رئیس بخش بازسازی در FTX Debtors گفت: «برخی مسائل وجود دارد که هنوز درباره آنها به توافق نرسیده‌ایم، اما بسیاری از مسائل حل نشده را حل کرده‌ایم و برای حل بقیه راه‌هایی داریم.

این توافق همچنان نیازمند تایید دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در دلاور و دادگاه عالی باهاما است.

مطالب مرتبط: FTX به بازپرداخت هزینه ها به تنظیم کننده های باهامیا محکوم شد

طرف های آمریکایی و باهامایی بر سر تعدادی از مسائل، از جمله ادعای خویشاوندی، پنهان کردن اطلاعات، و حتی مقامات باهامایی از سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX خواستند تا توکن های جدیدی را که آنها کنترل می کنند، منتشر کند.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉