رایان سلامه، مدیرعامل FTX باهاما، درباره FTX و سام بنکمن-فرید سوت می‌زند.


سوابق دادگاه نشان می دهد که رایان سلامه به تنظیم کننده اوراق بهادار باهامیا گفته است که FTX وجوه مشتری را به Alameda Research ارسال کرده است.

رایان سلامه، مدیر عامل سابق بازارهای دیجیتال FTX، در 9 نوامبر به کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) گفت که بر اساس سوابق دادگاه باهاما که در دسامبر ثبت شده است، وجوه مشتری را به شرکت تجاری خواهر FTX Alameda Research ارسال کرده است. .

او همچنین به SCB گفت که تنها سه نفر برای انتقال دارایی های مشتری به Alameda دسترسی لازم را دارند: مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried، یکی از بنیانگذاران FTX Zixiao “Gary” Wang و مهندس FTX Nishad Singh.

این ادعا باعث شد تا کریستینا رول، مدیر اجرایی SCB با کمیسر نیروی پلیس سلطنتی باهاما تماس بگیرد و درخواست تحقیق کند.

مربوط: ضررهای واقعی از سقوط FTX به 9 میلیارد دلار رسید که بسیار کمتر از بحران های قبلی است

سوابق اولین نمونه شناخته شده از یک مدیر اجرایی FTX یا Alameda را نشان می دهد که به مقامات کمک می کند.

در 4 دسامبر، زمانی که عکس‌هایی منتشر شد که ظاهراً کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda را در کافه‌ای در شهر نیویورک در فاصله کوتاهی از دفتر دادستان کل ایالات متحده نشان می‌داد، گمانه‌زنی‌ها زیاد شد، و باعث شد برخی فکر کنند که او ممکن است پس از FTX با مقامات معامله کرده باشد. سقوط – فروپاشی.

یکی از مدیران ارشد مؤسسه باهامیان FTX، تنها دو روز قبل از اینکه صرافی مجبور به تعطیلی شود، به قانون‌گذاران محلی درباره کلاهبرداری احتمالی در صرافی ارزهای دیجیتال اطلاع داد.

این داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید