FTX استدلال می کند که انتشار لیست مشتریان «با ارزش» به ارزش فروش مجدد لطمه می زند


یکی از بانکداران صرافی گفت که انتشار فهرست مشتریان نه میلیون نفری، توانایی آن را برای به حداکثر رساندن ارزش برای طلبکاران FTX “تجزیه” می کند.

یکی از اعضای تیم بازسازی FTX استدلال کرد که لیستی از نزدیک به نه میلیون مشتری FTX “فوق العاده ارزشمند” است و در صورت انتشار می تواند به ارزش فروش مجدد صرافی ارز دیجیتال آسیب برساند.

در جلسه دادگاهی که در 8 ژوئن منتشر شد، کوین کافسکی، شریک بانک سرمایه گذاری Parella Weinberg که به عنوان FTX فعالیت می کند، گفت که اگر رقبا از مشتریان FTX مطلع شوند، برای تلاش های بازسازی بورس “مضر” خواهد بود.

Cofsky، بخشی از تیمی که قصد دارد حداکثر مقدار ارزش FTX را که می‌تواند شامل فروش احتمالی صرافی مورد نظر باشد، کاهش دهد، گفت:

ما بر این باوریم که پایگاه مشتری فعلی فوق‌العاده ارزشمند است و درک ما مبتنی بر تحقیقات و بررسی هزینه‌هایی است که سایر شرکت‌های رمزنگاری به طور خاص برای درخواست مشتریان انجام می‌دهند.

فهرست مشتریان در حال حاضر محرمانه است، اما این تصمیم توسط رسانه های اصلی مانند بلومبرگ، فایننشال تایمز، نیویورک تایمز و شرکت مادر وال استریت ژورنال، داو جونز و شرکت به چالش کشیده شده است.

رسانه ها استدلال کردند که مطبوعات و مردم “حق فرضی برای دسترسی به پرونده های ورشکستگی” دارند.

مرتبط با: تراکنش های رمزنگاری SEC طی 6 ماه پس از سقوط FTX 183 درصد افزایش یافت

به گفته کافسکی، FTX یک فرآیند جمع‌آوری سود «قابل توجه» از سوی خریداران، سرمایه‌گذاران و حتی راه‌اندازی مجدد بازار سهام را آغاز کرده است و فهرست مشتریان آن برای علاقه‌مندان به کسب‌وکار «بسیار ارزشمند و ارزشمند است».

وی افزود: “من فکر می کنم افشای این اطلاعات به توانایی وام گیرنده برای به حداکثر رساندن ارزش فعلی آسیب می رساند.”

حتی اگر صرافی نفروشد یا سرمایه‌گذار پیدا نکند، کافسکی معتقد است که طلبکاران می‌توانند برخی از کارمزدهای تراکنش‌هایی را که او آن را «حق بیمه» و «قانونی» FTX می‌نامد، هنگام راه‌اندازی مجدد صرافی دریافت کنند.

مجله: بیت کوین در مسیر برخورد با وعده های «نت صفر» است




نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید