FTX و Alameda دارایی های رمزنگاری شده دیگری به ارزش 22 میلیون دلار را انتقال می دهند


به دنبال آخرین اقدام خود، FTX و Alameda Research یک دارایی دیجیتال قابل توجه 22 میلیون دلاری را انتقال دادند.

شرکت تحلیل بلاک چین Lookonchain گزارش داد که غول‌های ارزهای دیجیتال FTX و Alameda Research فعالانه در انتقال دارایی‌های دیجیتال به ارزش 22 میلیون دلار مشارکت داشتند.

پس از اعلام ورشکستگی، FTX و Alameda Research فعال بودند م.آنور شد در ارزهای دیجیتال، این دسته دیگری از دارایی های دیجیتال است که مقادیر قابل توجهی به صرافی های بزرگ منتقل می شود.

Wintermute در آخرین اقدام خود 10.8 میلیون دلار را به پلتفرم هایی مانند Binance و Coinbase منتقل کرد. آخرین انتقال 10.8 میلیون دلاری در 8 توکن توزیع شد: 2.58 میلیون دلار به StepN’s GMT، 2.41 میلیون دلار به Uniswap’s UNI، 2.25 میلیون دلار به Synapse’s SYN، 1.64 میلیون دلار به KLAY Klaytn، 1.18 میلیون دلار به Fantom’s small 4SHIB, و Fantom’s 4SHIB0,0. معادل ARB Arbitrum و OP Optimism است.

در 24 اکتبر، کیف پول های FTX و Alameda 10 میلیون دلار را به یک آدرس کیف پول منتقل کردند که سپس به حساب های Binance و Coinbase توزیع شد.

گزارش: گزارش: مدیران سابق FTX برای راه اندازی صرافی جدید رمزنگاری 12 ماه پس از سقوط FTX به نیروها می پیوندند.

صداهای افتتاحیه این ساختار مالی در مارس 2023 شنیده شد و انتقال استیبل کوین به مبلغ 145 میلیون دلار به پلتفرم هایی مانند Coinbase، Binance و Kraken انجام شد.

ادامه مطلب
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید