FTX مجاز به فروش LedgerX و سایر دارایی ها توسط قاضی ورشکستگی است

FTX مجاز به فروش LedgerX و سایر دارایی ها توسط قاضی ورشکستگی است


دارایی های FTX برای فروش شامل پلتفرم مشتقات LedgerX، بورس Embed، و بازوهای منطقه ای آن FTX Japan و FTX Europe است.

قاضی مسئول نظارت بر روند ورشکستگی FTX به صرافی کریپتو درگیر اجازه فروش برخی از دارایی های خود را برای کمک به طلبکاران خود در تلاش های بازپرداخت خود داده است.

بر اساس پرونده دادگاه، قاضی دادگاه ورشکستگی دلاور، جان دورسی، فروش چهار واحد اصلی FTX را تایید کرده است. این شامل پلت فرم مشتقات LedgerX، پلت فرم معاملات سهام Embed، و بازوهای منطقه ای آن FTX Japan و FTX Europe است.

مناقصه‌گران علاقه‌مند می‌توانند اکنون با بانک سرمایه‌گذاری Perella Weinberg، که وظیفه آغاز فرآیند فروش، نمایندگی FTX و دارایی‌های آن را بر عهده دارد، تماس بگیرند. در اوایل این هفته، 117 طرف قبلاً برای خرید دارایی های FTX که در حال فروش هستند ابراز علاقه کرده اند. این اشخاص در حال حاضر مجاز به دسترسی به اطلاعات دارایی ها به عنوان بخشی از بررسی دقیق قبل از خرید واحدها هستند.

الان رای بدهید!

وکلای نماینده FTX در 15 دسامبر با اشاره به خطرات استهلاک دارایی شروع به درخواست مجوز دادگاه برای فروش چهار واحد کردند. در حال حاضر، FTX Europe دستورات تعلیق تجاری دارد در حالی که مجوزهای FTX Europe به حالت تعلیق درآمده است.

مربوط: مدیر عامل Crypto.com از کاهش 20 درصدی کارکنان به دلیل عدم محاسبه سقوط FTX خبر داد.

به گفته اندی دیتدریک، وکیل FTX، صرافی کریپتو درگیر حدود 5 میلیارد دلار در پول نقد و ارزهای دیجیتال صرفه جویی کرده است. وکیل FTX گفت که اگرچه صرافی مقداری وجوه را بازیابی کرده است، اما پلتفرم ارز دیجیتال هنوز در حال کار برای بازسازی تاریخچه تراکنش های خود است. علاوه بر این، وکیل گفت که میزان کل کمبود موکل همچنان نامشخص است.

در همین حال، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که هیچ اتهامی علیه خود اعلام کرده بی گناه است، اخیراً ادعا کرده است که وجوهی را دزدیده یا میلیاردها دلار را پنهان نکرده است. مدیر عامل سابق گفت FTX International زمانی که مدیر عامل بعدی آن، جان ری، 8 میلیارد دلار داشت. Bankman-Fried همچنین گفت که متعهد شده است از دارایی های شخصی خود برای کمک به کاربران در تلاش های بازپرداخت استفاده کند.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉