مدیران FTX و Alameda اتهامات کلاهبرداری را می پذیرند: جامعه پاسخ می دهد

مدیران FTX و Alameda اتهامات کلاهبرداری را می پذیرند: جامعه پاسخ می دهد


اعضای جامعه کریپتو به طرق مختلف نسبت به اخباری که پیشینیان به گناه خود اعتراف کرده‌اند، واکنش نشان داده‌اند، از اینکه نمی‌دانند این سرمایه‌ها کجاست تا مسخره کردن مهارت‌های تجاری کارولین الیسون.

در جدیدترین به روز رسانی حماسه FTX، کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران سابق FTX، به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کردند و در حال حاضر به تحقیق در مورد مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried کمک می کنند. به محض انتشار این خبر، اعضای جامعه کریپتو نظرات خود را در مورد توسعه جدید به اشتراک گذاشتند.

اعضای جامعه کریپتو، از اینکه بدانند سرمایه مشتری کجا رفته و مهارت‌های معاملاتی الیسون را مسخره می‌کنند، تا اینکه مدیران چقدر اطلاعات معاملات داخلی به کوین اولری، ستاره شارک تانک داده‌اند، تقصیر مدیران را پذیرفته و به بانکمن-فرید گفته‌اند. او توییت کرد. واکنش های مختلف به حمله او

در پاسخ به این داستان، اعضای جامعه سوالات مهمی را مطرح کردند. یک کاربر توییتر برجسته شده است یک سوال فوری: پول مشتریان کجاست؟ عضو جماعت همچنین پرسید که آیا اعتراف این مشکل را برطرف می کند یا اینکه پول قبلاً رفته است؟

از سوی دیگر، یکی دیگر از کاربران توییتر رانش کوین اولری به گفتگو پیوست. کاربر پرسید که چه مقدار اطلاعات معاملات داخلی از نظر دارایی های پمپ شده و تخلیه شده به O’Leary داده شده است. به گفته این عضو جامعه، آنها فکر می کنند که Bankman-Fried یک “ماهی بزرگ” نیست، بلکه “یک ماهی باس است که در اقیانوس شنا می کند”.

در همین حال، یکی دیگر از اعضای جامعه این ادعا را مطرح کرد که الیسون اخیراً در نیویورک دیده شده است. این کاربر توییتر خاطرنشان کرد که افرادی که عکس های الیسون را در نیویورک دیده اند باید بدانند که این مدیر تحت محافظت به ایالات متحده آمده است.

نظر بالقوه کارولین الیسون: توییتر

دیگران سؤالات جدی پرسیدند، در حالی که برخی از فرصت استفاده کردند و کمی طنز به موضوع اضافه کردند. یکی از کاربران توییتر مهارت های معاملاتی الیسون را مسخره کرد و گفت که این اولین باری است که مدیر عامل سابق آلامدا از عملکرد توقف ضرر استفاده می کند.

کارآگاه اینترنتی استفن فایندایسن، معروف به کافه‌زیلا، فوق الذکر “بازی تمام شد” برای Bankman-Fried. علاوه بر این، فایندایزن گفت که با وجود جدایی شرکای بانکمن-فرید، خلق كردن راهی برای “لعنت به او برای آخرین بار”.

مربوط: کارولین الیسون از آلامدا و گری وانگ از FTX با اتهامات کلاهبرداری بیشتری روبرو هستند

علیرغم همه اینها، یکی از اعضای جامعه نمی‌توانست در مورد توسعه جدید طعنه آمیز نباشد. به گفته این کاربر توییتر، “این قرار نیست چیز جدی باشد.” کاربر متقاعد که تمام این موضوع، مانند انفجار خطوط لوله اقیانوس، تیراندازی در لاس وگاس، و داستان های جزیره جفری اپستین، از بین خواهد رفت.

در همین حال، الیسون، یکی از شاهدان کلیدی در تحقیقات FTX، به لطف توافق با دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، از محکومیت بالقوه ۱۱۰ ساله خودداری کرد. به این ترتیب، مدیر عامل سابق Alameda Research تنها به دلیل تخلفات مالیاتی تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد و می تواند بلافاصله با وثیقه 250000 دلاری آزاد شود.
نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉