ادعاهای سرمایه گذاران FTT به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مورد بررسی قرار می گیرند

ادعاهای سرمایه گذاران FTT به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار مورد بررسی قرار می گیرند


برای کمک به سرمایه‌گذاران در بازیابی قانونی زیان‌های خود، شرکت حقوقی شال قصد دارد FTX را به دلیل اظهارات گمراه‌کننده یا افشای اطلاعات با اهمیت بررسی کند.

برای کمک به سرمایه گذاران اخیرا فریب خورده FTX Tokens (FTT)، شرکت حقوقی سهامداران – موسسه حقوقی Schall – وظیفه بررسی ادعاهای سرمایه گذاران علیه FTX به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار را بر عهده گرفت.

تخمین زده می شود که بیش از یک میلیون نفر پس انداز خود را به دلیل کلاهبرداری مالی توسط مدیر عامل FTX سام بانکمن-فرید از دست دادند. برای کمک به سرمایه گذاران برای بازیابی قانونی زیان خود، شرکت حقوقی قصد دارد FTX را به دلیل اظهارات گمراه کننده یا افشای اطلاعات مهم مورد بررسی قرار دهد.

در بیانیه‌ای رسمی، موسسه حقوقی Schall نشان داد که چگونه رسانه‌های مختلف شکاف‌هایی را در عملیات FTX-Alameda افشا کردند که در نهایت منجر به فروپاشی توکن‌های FTT داخلی FTX شد.

این شرکت حقوقی به همه سرمایه گذاران FTT توصیه کرد که با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به خرید و فروش توکن های FTT به این سفر بپیوندند. سرمایه‌گذاران باید بدانند که توسط یک وکیل وکالت نمی‌شوند مگر اینکه صنف تأیید شود – اگر دادگاه تصمیم بگیرد که دعوای دسته جمعی بهترین گزینه برای مدیریت دعاوی چندگانه است.

علاوه بر این، مدیران Tether و کارآفرینان ارزهای دیجیتال، از جمله مدیر عامل بایننس Changpeng ‘CZ’ Zhao، معتقدند که SBF فعالانه در تلاش است تا بازار ارزهای دیجیتال را برای نجات FTX بی‌ثبات کند.

مربوط: خانواده سام بنکمن-فرید دیگر عضو دانشکده حقوق استنفورد نیستند

FTX اخیراً تیمی از بازرسان مالی پزشکی قانونی را برای ردیابی پول از دست رفته سرمایه گذاران استخدام کرده است. هدف اصلی این شرکت انجام “ردیابی دارایی” برای شناسایی و بازیابی دارایی های دیجیتال از دست رفته است.

در 22 نوامبر، جیمز بروملی، شریک شرکت حقوقی Sullivan & Cromwell، که نماینده بدهکاران FTX است، اظهار داشت که “دارایی های قابل توجهی از FTX به سرقت رفته یا گم شده است”. او همچنین توضیح داد که شرکت‌های تجزیه و تحلیل بلاک چین مانند Chainalysis به عنوان بخشی از روند رسیدگی به این امر مامور شدند.


نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉