حساب بانکی مسدود شده باعث تغییر حقوق بیت کوین برای یک سال می شود

حساب بانکی مسدود شده باعث تغییر حقوق بیت کوین برای یک سال می شود


چگونه یک حساب بانکی مسدود شده باعث شد یک مدافع بیت کوین تلاش کند تا طبق استاندارد بیت کوین زندگی کند؟

از آنجایی که پذیرش بیت کوین (BTC) در سراسر جهان ادامه دارد، افراد بیشتری تصمیم می گیرند ارز دیجیتال اصلی را به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات خود بپذیرند. برای افراد، این به معنای پذیرش BTC به عنوان حقوق آنها است.

یک حامی بیت کوین در فلوریدا به نام SVN (نام واقعی او نیست) سال گذشته کل حقوق خود را به صورت BTC دریافت کرد. کوین تلگراف با او تماس گرفت تا بفهمد چرا این کار را انجام می دهد و آیا مزایای خاصی برای کسب شناخته شده ترین ارز دیجیتال جهان وجود دارد یا خیر.

SVN توضیح داد که وقتی یکی از حساب های بانکی خود را مسدود کرد، “به بیت کوین به عنوان راه حلی روی آورد تا زندگی من را در حالی که مشکل حل شده بود، ادامه دهم.”

در حالی که بانک‌ها این قدرت را دارند که مشتریان خود را در هر زمانی از بانک خارج کنند، یا باید دستورالعمل‌های دولتی را دنبال کنند – مانند اعتراض کامیون‌داران کانادایی که دستورات دولت مانع از تامین مالی جمعی معترضان شد، بیت‌کوین 24/7، 365 روز در سال بدون واسطه عمل می‌کند.

اما برای SVN، او می‌خواست بررسی کند که آیا می‌توان با بیت‌کوین و کریپتو زندگی کرد و نتیجه‌گیری خود را در مورد پتانسیل آن برای تبدیل شدن به بهترین شکل پول ایجاد کرد. آیا بیت کوین واقعا می تواند آینده پول باشد؟ توضیحات SVN:

«همه مدام می گفتند که این بهترین شکل پول در جهان است، اما تنها چیزی که می دانستم HODLers بود. باید خودم می دیدم و به نتیجه می رسیدم.»

بعلاوه، او می‌خواست «حباب‌های ننگ و رمز و راز پیرامون این اقتصاد کاملاً جدید را بشکند و چشم‌اندازی درباره چیزهایی که هستند و نیستند ارائه کند». در اصل، SVN، که درآمد خود را در بیت کوین به جای درآمد فیات (پول صادر شده توسط دولت) مدیریت می کند، بیشتر در سوراخ خرگوش بیت کوین سقوط کرده است.

او این تجربه را در یک موضوع توییتری مستند کرد و نتیجه گرفت که “زندگی با بیت کوین ساده و در عین حال چالش برانگیز است.” به عنوان مثال، او از حسابداری صحبت می کند که یک کابوس است و گزارش مالیاتی مطالبه می شود. همچنین، این آزمایش به دلیل نوسانات بیت کوین جالب تر شد. قیمت فیات در سال گذشته بیش از 70 درصد کاهش یافته است، به این معنی که پس انداز بیت کوین با هر چک افزایش می یابد.

SVN همچنین شروع به نوشتن یک خبرنامه کرد و این تجربه را مستند کرد. به عنوان مثال، با استفاده از بیت کوین به عنوان شکل اصلی پرداخت، SVN توانست به طور مستقیم ببیند که چگونه بیت کوین می تواند در تراکنش های روزانه استفاده شود. او امیدوار است که دیگرانی که می خواهند از فیات خارج شوند و با بیت کوین درگیر شوند، از تجربه او درس بگیرند.

مربوط: صورتحساب مالیاتی عظیم ستاره NFL مسائل مربوط به حقوق BTC را برجسته می کند

هنگامی که از SVN پرسیده شد که آیا ارزهای دیجیتال دیگری به جز بیت کوین را می پذیرد یا خیر، SVN گفت که فرآیند تصمیم گیری آن ناشی از نگرانی های امنیتی و حاکمیتی است. کریپتو انتخاب شده باید قوی و مقاوم در برابر دستکاری یا تغییرات باشد، دارای یک بنیانگذار شناخته شده و فعال و یک مدیر عامل فعال یا نقطه فشار باشد. در پایان، SVN با توجه به این معیارها و ارائه سادگی، به بیت کوین چسبید.

علاوه بر SVN، فهرست رو به رشدی از چهره های برجسته مانند نمایندگان پارلمان بلژیک و ستاره های NFL وجود دارد که حقوق خود یا بخشی از حقوق خود را به بیت کوین می پذیرند.
نویسنده: Joseph Hall

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉