دوستان و FOMO سرمایه گذاران تازه کار را به خرید ارزهای دیجیتال در سال 2022 تشویق می کنند – نظرسنجی


یک نظرسنجی توسط سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران جدید ارز دیجیتال بیشتر از سرمایه‌گذاران سهام یا اوراق قرضه جذب توصیه‌های دوستان می‌شوند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط تنظیم کننده مالی ایالات متحده، برخی از دلایلی که سرمایه گذاران برای اولین بار در سال 2022 ارزهای دیجیتال را خریداری می کنند، تأثیر دوستان و ترس از دست دادن فرصت ها (FOMO) است.

این نظرسنجی که در اواخر آوریل توسط بنیاد آموزش سرمایه‌گذاران سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده (FINRA) منتشر شد، نشان داد که اکثریت (31 درصد) سرمایه‌گذاران جدید ارزهای دیجیتال «توصیه دوست» را دلیل اصلی ورود به ارزهای دیجیتال ذکر می‌کنند.

طبق گزارش FINRA، این میزان برای سرمایه‌گذاران سهام یا اوراق قرضه فقط 8 درصد است که به طور بالقوه نشان‌دهنده «یک عنصر اجتماعی در سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال است که در سرمایه‌گذاری در سهام یا اوراق قرضه مشهود نیست».

با این حال، مانند سهام و سرمایه گذاران اوراق قرضه، توانایی “شروع کوچک” دومین دلیل بزرگ برای ورود به بازار کریپتو با 24٪ بود.

دوستان، تاثیر قابل توجهی در ورود ارزهای دیجیتال جدید به بازار دارد. منبع: FINRA

در همین حال، نزدیک به 10٪ از پاسخ دهندگان گفتند که ترس از دست دادن یک “فرصت سرمایه گذاری بالقوه پرسود” (FOMO) آنها را به خرید ارزهای دیجیتال برای اولین بار سوق داد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 48 درصد از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال گفته‌اند که در مورد بازار دارایی‌های دیجیتال از دوستان، خانواده یا همکاران (در مقایسه با 35 درصد سرمایه‌گذاران سهام) اطلاعات کسب کرده‌اند و پس از آن رسانه‌های اجتماعی با 25 درصد قرار دارند.

بسیاری از مبتدیان کریپتو در حال یادگیری در مورد بازار کریپتو از رسانه های اجتماعی هستند. منبع: FINRA

این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران جدید کریپتو در مقایسه با سرمایه‌گذاران سهام (43 ساله و 46.3 درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاهی) به‌طور متوسط ​​کمی جوان‌تر (37 ساله) و تحصیلات دانشگاهی کمتری هستند (28.5 درصد مدرک چهار ساله خود را تکمیل می‌کنند). دریافتند که

مرتبط با: Crypto دومین طبقه دارایی زنان جوان است: بررسی eToro

جالب توجه است، این مطالعه نشان داد که دارندگان دارایی های دیجیتال آنقدر که در ابتدا فکر می کردند در مورد ارزهای دیجیتال نمی دانند.

سرمایه‌گذاران دارایی‌های دیجیتال در یک مسابقه پنج موردی که سؤالاتی در مورد نحوه انتشار یک ارز دیجیتال می‌پرسد، 26.6 درصد امتیاز کسب کردند. تبدیل به دلار آمریکا؛ نحوه مالیات آن و اینکه چگونه معاملات ممکن است به تقلب “حساس” باشند.

465 پاسخگوی مورد بررسی در 9 و 29 سپتامبر به طور تصادفی از خانواده های ایالات متحده انتخاب شدند. حاشیه خطا 6.75 درصد بود. نظرسنجی 2022 بخشی از یک نظرسنجی بعدی در سال 2020 بود.

مجله: مجله: زمستان کریپتو می تواند به سلامت عقل دارندگان آسیب برساند


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *