Friend.tech کاربرانی را که از برنامه های جعلی استفاده می کنند، تهدید می کند


Friend.tech هشدار داده است که کاربرانی که به “Forks and Copies” تغییر می‌دهند، امتیاز فعلی خود را از دست خواهند داد.

جدیدترین برنامه رسانه اجتماعی غیرمتمرکز Crypto (DeSo) friend.tech به دلیل تصمیمش برای جدا کردن یا جریمه کردن کاربرانی که نسخه های تقلیدی پلتفرم رسانه اجتماعی توکن شده را انتخاب می کنند، مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.

حساب کاربری officialfriend.tech X در توییتی به تاریخ آگوست نوشت: «برای اطمینان از اینکه کاربران وفادار در طول بتا ما به طور عادلانه پاداش می‌گیرند، کاربرانی که به فورک‌ها و نسخه‌های تکراری تغییر می‌کنند، به‌طور خودکار کسب امتیاز را غیرفعال می‌کنند و هر امتیاز موجود را از دست می‌دهند.»

Friend.tech در پاسخ خود به رقیب خاصی و X تعداد کاربر اشاره نکرده است. مشخص شده است مهاجرت به یک برنامه جدید DeSo یا “SocialFi” به نام Shares که قرار است در 31 آگوست به نسخه بتای عمومی برود.

Friend.tech هر هفته آزمایش‌کننده‌های بتا را پخش می‌کند و “امتیازهای پاداش” را ارائه می‌کند که در مدت 6 ماه 100 میلیون امتیاز را از بین می‌برد.

این تیم هنوز نباید به اشتراک بگذارد که امتیازات در نهایت برای چه چیزی استفاده خواهند شد ذکر کردن در 15 آگوست، “این برنامه زمانی که وارد وضعیت انتشار رسمی شود، هدف ویژه ای خواهد داشت.”

در حالی که برخی انتظار دارند آن را به توکن ها و مدیریت Friend.Tech تبدیل کند، برخی دیگر معتقدند که می تواند پیامدهای مالی برای کاربران داشته باشد. دیگران باور كردن به دلیل دور دانه سرمایه گذاری احتمالاً در آینده یک ایردراپ توکن بومی birfriend.tech از Paradigm وجود خواهد داشت.

اعلامیه Friend.tech مورد استقبال اعضای جامعه کریپتو قرار نگرفت.

در اولین ساعت پس از انتشار این اعلان، صدها نظر منفی و بازنشر دریافت کرد که این برنامه را به دلیل اقدام ضدرقابتی آن مورد تمسخر قرار می داد.

واکنش دیگری از سوی یکی از کاربران X به آخرین اعلامیه. منبع: ایکس (توئیتر)

تهدید/مجازات کاربران برای آزمایش پلتفرم‌های دیگر کاملاً بر خلاف هر چیزی است که این صنعت مطرح می‌کند.» نوشت در پاسخ به این اعلامیه، معامله گر مستعار CryptoKaleo.

“این یک نمونه بارز از نحوه عدم مدیریت رقابت در وب 3 است، هاهاها – من هیجان زده هستم که چند ساعت دیگر عذرخواهی را بخوانم” فوق الذکر یکی دیگر.

مرتبط با: Friend.tech گزارشی مبنی بر افشای پایگاه داده بیش از 100000 کاربر خود را تکذیب می کند.

این اعلامیه کمتر از سه هفته پس از عرضه عمومی آن در 11 آگوست منتشر شده است. در همین حال، Friend.tech در چند روز گذشته شاهد کاهش معیارهای کلیدی مانند فعالیت، لیست‌ها و حجم بوده است.

بر اساس داده‌های Dune Analytics، تراکنش‌ها در Friend.tech بیش از 90 درصد از اوج خود در 21 آگوست کاهش یافته است، با تقریباً 525000 تراکنش در زمان انتشار. در 28 آگوست تعداد کل تراکنش ها کمتر از 50000 تراکنش بود.

مجله: بازی های بلاک چین در واقع غیرمتمرکز نیستند… اما این در حال تغییر است
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید