پیشنهاد سنای فرانسه به اینفلوئنسرها اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را ترویج کنند


پیشنهاد سنا تنها چند ماه پس از تصویب قانونی مجلس ملی مبنی بر ممنوعیت تبلیغات اینفلوئنسر برای محصولات و خدمات کریپتو ارائه شد.

کمیته امور اقتصادی سنای فرانسه اخیراً اصلاحیه ای را در قانون معلق تصویب کرد که به شرکت های رمزنگاری ثبت شده اجازه می دهد تا تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی را برای اهداف تبلیغاتی و تبلیغاتی استخدام کنند.

با توجه به ترجمه تغییر ارائه شده توسط بینگ، عبارت جدید به شرکت های ثبت شده در Autorité des Marchés Financiers فرانسه (AMF) اجازه می دهد تا اینفلوئنسرها را برای محصولات خود جذب کنند:

عبارت فعلی محدودتر از مقررات فعلی در قانون مصرف کننده است، زیرا امکان استفاده از نفوذ تجاری توسط ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال (PSAN) ثبت شده در Autorité des marchés financiers (AMF) را حذف می کند. در نتیجه، این تغییر این امکان را برای PSAN های ثبت شده یا تایید شده AMF ایجاد می کند.

در تکرار اولیه، لایحه مورد بحث اساساً به معنای ممنوعیت کامل تبلیغات تأثیرگذار برای صنعت کریپتو در فرانسه بود. بیانیه آن شرکت‌هایی را محدود می‌کند که می‌توانند فقط برای آنهایی که دارای مجوز AMF هستند در تبلیغات تأثیرگذار شرکت کنند. این نواری است که در حال حاضر هیچ شرکت ارز دیجیتال ملاقات نمی کند.

همانطور که شرکت حقوقی Beaubuorg Avocats مستقر در پاریس در یک پست وبلاگ آموزشی اشاره کرد، “فرانسه یک چارچوب نظارتی برای ارزهای رمزپایه ایجاد کرده است که اساساً بر اساس دو رژیم است: فروش توکن یا ویزای ICO (ارائه اولیه سکه) و ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال (“DASP”). s”) ثبت و مجوز.”

همه شرکت‌های ارزهای دیجیتال فعال در فرانسه از نظر قانونی ملزم به ثبت نام در AMF هستند. تاکنون هیچ یک از آنها مجوز لازم را که به آنها اجازه می دهد اینفلوئنسرها را برای تبلیغ قانونی محصولات خود در کشور استخدام کنند، دریافت نکرده اند.

مرتبط با: فرانسه در نظر دارد شرکت های رمزنگاری ثبت شده را تحت قوانین جدید اتحادیه اروپا ردیابی سریع کند

تغییر زبان در این اصلاحیه، الزامات مجوز را حذف می‌کند و در نتیجه به شرکت‌های ثبت‌شده در AMF اجازه می‌دهد برای تبلیغ در رسانه‌های اجتماعی به اینفلوئنسرها پول پرداخت کنند.

به نظر می‌رسد توییتر کریپتو از این خبر به عنوان تأثیرگذار فرانسوی و گامی مثبت برای بازارهای ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند.

با این حال، وی اظهار می کند که این تغییر هنوز به طور رسمی تایید نشده است. همراه با تعدادی از اصلاحات دیگر، اصلاحیه پیشنهادی باید قبل از تصویب در مجلس ملی، کل سنا را در یک جلسه عمومی تصویب کند.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید