Freeport بررسی SEC Reg را برای پیشنهادهای هنری نمادین پاک می کند


به نظر می رسد که SEC توکنیزاسیون هنری NFT را از ثبت به عنوان پیشنهادات امنیتی مستثنی کرده است.

در 29 مارس، استارت‌آپ توکن غیرقابل تعویض Freeport اعلام کرد که مقررات A را توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای راه‌اندازی یک پلتفرم بلاک چین برای مالکیت انبوه مجموعه چهار تکه چاپ‌های اندی وارهول تصویب کرده است. هر قطعه شامل 10000 سهم است که حداقل 10 مورد برای هر نفر خریداری می شود و حداکثر 1000 نفر مجاز به داشتن یک اثر هنری وارهول هستند.

قطعات زیرین چاپ آثار نمادین وارهول با چیپ آبی است. مرلین (1967)، میکی دوبل (1981)، میک جگر (1975)و شورش بدون دلیل (جیمز دین) (1985). به گفته MutualArt، تابلوهای کنونی اندی وارهول در بازار بین 6 تا 195،040،000 دلار به فروش می رسند.

همانطور که توسط Freeport گفته شد، انحلال SEC به سرمایه گذاران خرد اجازه می دهد تا مالکیت جزئی بازار هنرهای زیبا را به دست آورند، بازاری که اغلب به دلیل قیمت گذاری منحصر به افراد با ارزش خالص بالا است. تیم Freeport نوشت: «مشتریان می‌توانند محصولات خود را در یک گالری شخصی با وضوح بالا به نمایش بگذارند، فریم‌ها را انتخاب کنند، و گالری‌های دیگر اعضای جامعه را با تعاملات اجتماعی غنی که شامل نظرات، لایک‌ها و موارد دیگر می‌شود، مشاهده کنند». کالین جانسون، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Freeport، اظهار داشت:

هرچه ارزش بیشتر و بیشتر در زنجیره پایین می‌رود، هنر تقسیم‌بندی شده به طور فزاینده‌ای مورد توجه طبقه سرمایه‌گذاران جوان‌تر، اما از نظر مالی انعطاف‌پذیرتر است.»

هر کسی که اوراق بهادار در ایالات متحده ارائه می دهد باید یا در SEC ثبت نام کند یا به دنبال معافیت باشد. معافیت مقررات A به شرکت‌ها، به ویژه استارت‌آپ‌ها، اجازه می‌دهد تا 20 میلیون دلار در 12 ماه در یک پیشنهاد ردیف 1 یا 75 میلیون دلار در 12 ماه در یک پیشنهاد سخت‌گیرانه‌تر سطح 2 جمع‌آوری کنند. در 18 آوریل، گری جنسلر، رئیس SEC، در مقابل کمیته خدمات مالی مجلس در مورد مقررات مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده شهادت خواهد داد.

پرتره اندی وارهول از مرلین مونرو | منبع: مطالعات هنرهای زیبا


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید