فرانسه در نظر دارد شرکت های رمزنگاری ثبت شده را تحت قوانین جدید اتحادیه اروپا ردیابی سریع کند


تنظیم کننده مالی فرانسه در حال بررسی گزینه های “سریع” است تا شرکت های ثبت شده بتوانند در اسرع وقت قوانین MiCA را رعایت کنند.

یک گزینه “مسیر سریع” برای شرکت های رمزنگاری دارای مجوز در فرانسه که تحت قوانین آتی بازارهای دارایی رمزنگاری (MiCA) تنظیم می شود، توسط تنظیم کننده مالی این کشور ارزیابی شده است.

در بیانیه ای که در 21 آوریل منتشر شد، اداره بازارهای مالی فرانسه (AMF) از تصویب MiCA استقبال کرد و نحوه پیشرفت مقررات فرانسه در دوره انتقال 18 ماهه آینده را تشریح کرد.

تمرکز اصلی برای AMF هدایت گذار به مقررات MiCA برای ارائه دهندگان خدمات دارایی دیجیتال فرانسوی (PSANs) خواهد بود.

AMF گفت که در حال حاضر در حال بررسی گزینه های “سریع” است تا این شرکت ها بتوانند در اسرع وقت با مقررات MiCA مطابقت داشته باشند.

ترجمه فرانسوی و انگلیسی توییت AMF در 24 آوریل، 12:30 UTC، که توضیح خود را در مورد انتقال پیشنهادی به قوانین MiCA به اشتراک می گذارد. منبع: توییتر

از نظر انطباق با MiCA، AMF به دنبال پر کردن شکاف در مورد مسائلی مانند مقررات تامین مالی شرکت‌های رمزنگاری، سیاست‌های تضاد منافع و انطباق با اسناد مورد نیاز تحت مقررات AMF و MiCA است.

به سلیقه عمومی صنعت کریپتو، پارلمان اروپا به تصویب بسته نظارتی MiCA در 20 آوریل رأی مثبت داد.

در آینده، MiCA باید در ماه ژوئیه از شورای اروپا تأییدیه دریافت کند تا رسماً به عنوان مقررات تصویب شود.

این مقررات قرار است از ابتدای سال 2025 به طور آزمایشی لازم‌الاجرا شود و هدف آن ایجاد یک چارچوب نظارتی واضح و ثابت برای دارایی‌های رمزنگاری شده در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا (EU) است.

شرکت‌های رمزنگاری در فرانسه دو گزینه برای صدور مجوز دارند. یک گزینه “ساده” با الزامات راحت و یک گزینه “پیشرفته” سختگیرانه که مورد علاقه دولت است و در حال حاضر گزارش شده است که از نزدیک با مقررات MiCA مطابقت دارد.

گزینه سخت‌گیرانه‌تر کنترل بیشتری بر قوانین مبارزه با پول‌شویی، نظارت بر دارایی‌های مشتری، گزارش‌دهی به تنظیم‌کننده‌ها، و ارائه اطلاعات دقیق ریسک و تضاد منافع به عنوان راهی برای تقویت حمایت از مصرف‌کننده دارد.

مرتبط با: با تصویب MiCA توسط پارلمان اروپا، صنعت کریپتو اتحادیه اروپا چه خواهد شد؟

همه 60 شرکت رمزنگاری ثبت شده در AMF در فرانسه تحت یک گزینه ساده تنظیم می شوند و تا زمانی که به مقررات MiCA منتقل شوند، به همین ترتیب باقی خواهند ماند.

AMF قبلاً اعلام کرده بود که هر شرکت رمزنگاری که پس از ژانویه 2024 ثبت نام کند، باید این کار را تحت گزینه سخت‌گیرانه‌تر انجام دهد.

AMF همچنین تأکید کرد که هر شرکتی که در هر دو دسته تنظیم می شود، تنها می تواند خدمات خود را در فرانسه ارائه دهد تا زمانی که به MiCA منتقل شود.

در بیانیه آمده است: «این بازیگران می‌توانند در این مدت خدمات خود را فقط به مردم فرانسه ارائه دهند.» ارائه‌دهندگان خدماتی که بر اساس مقررات MiCA تأیید شده‌اند، می‌توانند از پاسپورت اروپایی بهره ببرند و خدمات خود را در تمام اتحادیه اروپا ارائه دهند. کشورها.”

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید