چهار کیف پول استخراج بیت کوین عصر ساتوشی دوباره احیا می شوند تا این حرکت شگفت انگیز را انجام دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم تحلیل زنجیره ای Lookonchain گزارش داد: «پس از اینکه قیمت بیت کوین از 70000 دلار گذشت، 4 آدرس ماینینگ که به مدت 11 سال غیرفعال بودند، 100 دلار بیت کوین (7 میلیون دلار) را انتقال دادند.

بیت کوین به طور موقت از 70000 دلار گذشت و در 3 ژوئن به 70295 دلار رسید. محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو برای چهارمین هفته متوالی در بحبوحه جنجال اخیر GameStop شاهد جریان‌های ورودی بودند.

طبق گزارش اخیر CoinShares، در هفته منتهی به 31 مه، جریان ورودی دارایی های رمزنگاری به 185 میلیون دلار رسید. در ماه مه، سرمایه‌گذاران ۲ میلیارد دلار در محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال، از جمله صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین، سرمایه‌گذاری کردند.

سرمایه‌گذاران بر این باورند که افزایش سهام GameStop ناشی از حساب Reddit در پس شور سهام میم در سال 2021 نیز می‌تواند به افزایش قیمت BTC کمک کند.

به گفته Lookonchain، این چهار آدرس ماینینگ که از سال 2013 غیرفعال بوده اند، در مجموع 100 بیت کوین به ارزش تقریبی 7 میلیون دلار انتقال داده اند. هر آدرس در سال 2013، زمانی که ارز دیجیتال هنوز در مراحل اولیه بود و پاداش استخراج بسیار بالا بود، 25 بیت کوین از فعالیت های ماینینگ به دست آورد.

مرتبط با

زمان انتقال هر کدام 25 بیت کوین به آدرس های کیف پول بسیار قابل توجه است. Lookonchain تاکید کرد که یکی از آدرس‌های ماینر آن بلافاصله پس از عبور بیت کوین از آستانه 70000 دلار در 13 مارس، با انتقال 100 بیت کوین اقدام کرد و نشان داد که این یک تصمیم استراتژیک برای استفاده از اوج قیمت است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.83 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 69812 دلار رسیده است و در معاملات امروز نزدیک به سطح 70000 دلار متوقف شده است. ارز دیجیتال پیشرو در کوین بیس به 69997 دلار رسید. این امر طلا را فقط یک مو از مرز 70000 دلار دور می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید