رگولاتور برتر سابق ارزهای دیجیتال SEC که توسط کارولین الیسون استخدام شد

رگولاتور برتر سابق ارزهای دیجیتال SEC که توسط کارولین الیسون استخدام شد


رئیس سابق آلامدا ریسرچ توسط استفانی آواکیان و تیمی از وکلای WilmerHale نمایندگی خواهد شد.

بر اساس گزارش 10 دسامبر از بلومبرگ، یک رگولاتور ارشد سابق ارزهای دیجیتال با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به نمایندگی از کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research در تحقیقات فدرال در حال انجام است.

کارولین توسط تیمی از وکلای استفانی آواکیان و ویلمرهیل نمایندگی خواهد شد. آواکاین در حال حاضر رئیس بخش اوراق بهادار و خدمات مالی در شرکت حقوقی است. او در SEC است، جایی که او یک مدیر در بخش اجرای است و مسئول گسترش نظارت بر ارزهای دیجیتال با طرح شکایت علیه رابینهود و آزمایشگاه ریپل است.

طبق وب سایت این موسسه حقوقی، “خانم آواکیان بر حدود 1400 متخصص و کارمند بخش نظارت داشته است. در چهار سالی که او این بخش را رهبری می کند، SEC بیش از 3000 پرونده اجرایی تشکیل داده است، بیش از 17 میلیارد دلار جریمه و انحلال دریافت کرده است. سفارشات و سفارشات داده است و تقریباً 1500 میلیارد دلار به سرمایه گذاران آسیب دیده کمک کرده است. 3.6 میلیارد دلار بازگشت داده است.”

در مشخصات این موسسه حقوقی در وب سایت خود نیز آمده است که «به سرپرستی خانم آواکیان، وی در طیف گسترده ای از موضوعات از جمله تجارت داخلی، کلاهبرداری مالی و تخلفات افشا، حسابرس و مسائل حسابداری، ساختار بازار، مدیریت دارایی و او رهبری واحد اجرایی را در مقابله با چالش‌های جدیدی که در خط مقدم بازارهای امروزی هستند، مانند عرضه اولیه سکه، دارایی‌های دیجیتال و امنیت سایبری، بر عهده داشت.»

مطالب مرتبط: FTX “سریعترین” شکست شرکتی در تاریخ ایالات متحده بود – متولیان درخواست تحقیق کردند

به گزارش کوین تلگراف، مجموعه ای از تحقیقات و حداقل هفت شکایت دسته جمعی علیه گروه FTX و مدیران آن تشکیل شده است. دفتر دادستان کل ایالات متحده در منهتن، نیویورک، و دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا، و همچنین دادستان ها، در حال تحقیق در مورد صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال و شرکت های تابعه آن هستند.

دادستان های فدرال همچنین شروع به تحقیق کردند که آیا مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید در پس فروپاشی اکوسیستم Terra بوده است یا خیر. به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده تر در مورد سقوط خود FTX، دادستان ها در حال بررسی این موضوع هستند که آیا امپراتوری Bankman-Fried عمداً باعث ایجاد سیل سفارشات «فروش» در استیبل کوین الگوریتمی Terra، TerraUSD Classic (USTC) شده است یا خیر. بر اساس گزارش نیویورک تایمز، بیشتر سفارشات فروش USTC توسط Alameda Research انجام شده است.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉