مدیر سابق ریپل از شرکت خواسته است تا خرید جدیدی انجام دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل باید “سرمایه گذاری، بسازد، تکرار کند”
  • ریپل 150 میلیون XRP بیل زد

شان مک براید، مدیر سابق ریپل، پستی را در شبکه اجتماعی X منتشر کرد که نشان می‌دهد آزمایشگاه ریپل باید با استفاده از سرمایه‌های کلانی که دارد انجام دهد.

ریپل باید “سرمایه گذاری، بسازد، تکرار کند”

مک براید معتقد است که اکنون برای ریپل مهم است که «شرکت دیگری را خریداری کند» و مقداری از پولی را که در اختیار دارد صرف آن کند. این غول پیشین بلاک چین در توییتی دلگرم کننده خطاب به کارفرمایش نوشت: «سرمایه گذاری مجدد، بسازید، تکرار کنید».

در اوایل سال جاری، مک براید در توییتی نوشت: «ریپل سرمایه زیادی دارد». غول فین‌تک مستقر در سانفرانسیسکو اخیراً قراردادهای مهم جدیدی را امضا کرده است. یکی از این موارد در ژاپن بود، زمانی که ریپل یک ارتباط جدید با Hashkey DX، یک مشاور خصوصی بلاک چین مستقر در توکیو، ژاپن را اعلام کرد.

شراکت دوم توسط Ripple با Clear Junction، یک ارائه دهنده پرداخت مستقر در بریتانیا، امضا شد. هدف بهبود کارایی و امنیت پرداخت ها به استرلینگ و یورو بود.

مرتبط با

ریپل 150 میلیون XRP بیل زد

روز جمعه، 7 ژوئن، غول ریپل در حال انتقال 150 میلیون سکه XRP به یک کیف پول بلاک چین ثبت نشده دیده شد. این اطلاعات مربوط به انتقال به ارزش 78,209,179 دلار در فیات توسط سرویس محبوب نظارت بر ارزهای دیجیتال Whale Alert با جامعه ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شد.

این انتقال شگفت‌انگیز باعث شد تا بسیاری از طرفداران XRP سوالات و حدس‌هایی را در نظرات مطرح کنند که چه اتفاقی می‌افتد و چه دلایلی پشت این تراکنش عظیم XRP می‌تواند باشد. برخی می‌پرسیدند که آیا ریپل شروع به فروش برخی از دارایی‌های XRP خود کرده است.

کاوشگر Bithomp XRP نشان می دهد که 150 میلیون نفر از کیف پول -5x1o91m ریپل خارج شده و به آدرس ناشناس -63sKxv3 می روند. با این حال، به گفته همان منبع داده، ریپل پشت این موضوع است. بنابراین، این انتقال بزرگ XRP در واقع می‌تواند نشان‌دهنده گرانی باشد که کریپتو دکاکورن در نظر دارد انجام دهد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید