معاون سابق Polygon of Growth رازهای پشت شراکت های بزرگ را به اشتراک می گذارد

معاون سابق Polygon of Growth رازهای پشت شراکت های بزرگ را به اشتراک می گذارد


آرجون کالسی، معاون سابق رشد Polygon معتقد است که ادغام فناوری دانش صفر Polygon باعث پذیرش این شبکه خواهد شد.

راه حل مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon شاهد پذیرش بسیاری بوده است که به لطف همکاری با مارک‌های بزرگ مانند استارباکس و آدیداس به محبوبیت این شبکه در میان کاربران ارزهای دیجیتال دامن زده است. معاون سابق رشد، آرجون کالسی، توضیح می‌دهد که Polygon چگونه با برندهای بزرگ همکاری کرده است و چگونه این پروژه باعث پذیرش انبوه رمزارزها می‌شود.

قبل از ترک Polygon در اواخر سال گذشته، آرجون کالسی تیمی از استخدام‌کنندگان را برای ترویج پذیرش شبکه Polygon رهبری کرد. به گفته کالسی، صحبت با برندهایی که به دنبال انتقال از Web2 به Web3 یا افزودن عناصر دنیای غیرمتمرکز به پلتفرم های خود هستند، همیشه سرگرم کننده بوده است. فرآیند تعامل شامل چندین جلسه فنی بود که در آن شبکه Polygon و قابلیت‌های آن توسط این برندهای بزرگ مورد بررسی قرار گرفت که ادغام سایر فناوری‌ها را یک “معامله بزرگ” می‌دانستند.

Kalsy اعلام کرد که پس از اعلام همکاری اولین گروه برند بزرگ با Polygon، درهای بیشتری را برای شبکه باز کرد. همچنین گذراندن ارزیابی شبکه توسط برندهای بزرگ به سایر تیم‌ها اعتماد به نفس برای همکاری با Polygon داد.

علیرغم رشد چشمگیر Polygon، آرجون کالسی معتقد است که از ادغام مجموعه‌های دانش صفر شبکه، چیزهای بیشتری به دست می‌آید. انتظار می‌رود فناوری Zk-Rollups سرعتی را که پلتفرم لایه-2 با آن به اطمینان دست می‌یابد، افزایش دهد و در عین حال امنیت سطح بالایی را فراهم کند.

چند ضلعی، zk-افزودن
منتظر سری های پادکست بیشتر از کوین تلگراف باشید

پس از Polygon، آرجون کالسی به BitDAO نقل مکان کرد، جایی که او رئیس اکوسیستم ها در Mantle، یک شبکه لایه 2 اتریوم با طراحی ماژولار بود. در BitDAO، Kalsy به دنبال شرکت هایی است که می خواهند از ساختارهای متمرکز به رهبری غیرمتمرکز حرکت کنند. او استدلال می کند که در سال های آینده شاهد انتقال چندین شرکت به حاکمیت غیرمتمرکز خواهیم بود.

کالسی توضیح داد که همه استارتاپ‌ها دارای یک مسیر قابل پیش‌بینی هستند که شامل جمع‌آوری سرمایه در مراحل اولیه و عمومی شدن با رشد شرکت می‌شود. این یک سفر طولانی و پر پیچ و خم است که می توان آن را با حکمرانی غیرمتمرکز کوتاه کرد. او استدلال می‌کند که سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و شرکت‌های جدید فوراً عمومی خواهند شد و به آن‌ها اجازه می‌دهد از شفافیت و دامنه جهانی که با عمومی کردن حاکمیت شرکت شما حاصل می‌شود، بهره‌مند شوند.

مطالب مرتبط: NFT Steez و مدیر عامل Cryptoys در مورد آینده اسباب بازی ها و سرگرمی ها در Web3 بحث می کنند

در مورد آینده صنعت ارزهای دیجیتال، کالسی معتقد است که آخرین روند نزولی در بازار بخشی از فراز و نشیب های منظم همه طبقات دارایی است. او معتقد است که بهبود در بازار سریع خواهد بود و صنعت را به ارتفاعات جدیدی خواهد برد.

در این قسمت، الیشا و آرجون کالسی نیز در مورد:

  • مدیریت رشد در یک شرکت بزرگ Web3
  • تکامل شرکت ها به DAO
  • ارتقاهای فنی آتی Polygon – گردهمایی دانش صفر
  • رشد راه حل های مقیاس پذیری اتریوم
  • BitDAO و شبکه Mantle

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشد Polygon و تبدیل شرکت‌ها از سازمان‌های مستقل به غیرمتمرکز، به قسمت ششم گوش دهید. عجله کردن آن در صفحه جدید Cointelegraph Podcasts یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉