مدیر سابق OpenSea درخواست وثیقه را در انتظار تجدید نظر پس گرفت


وکلای ناتانیل چستین به دادگاه گفتند که چستین در 2 نوامبر تسلیم خواهد شد تا دوره محکومیت خود را آغاز کند.

یکی از مدیران سابق بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea که به دلیل تجارت داخلی به سه ماه زندان محکوم شده بود، تصمیم گرفت این حکم را در انتظار تجدید نظر خود بگذراند.

در 6 سپتامبر، وکلای ناتانیل چستین نامه‌ای به دادگاه منطقه نیویورک ارسال کردند که در آن به قاضی اطلاع دادند که چستین تصمیم گرفته است درخواست وثیقه معلق خود را پس بگیرد.

در نتیجه، طبق دستور و تصمیم قبلی دادگاه، چستین تا دوم نوامبر تسلیم خواهد شد تا در انتظار تجدیدنظرخواهی باشد.

تصویری از نامه وکلای چستین. منبع: CourtListener

چستین، مدیر سابق محصولات OpenSea، در 3 می به اتهام کلاهبرداری الکترونیکی و پولشویی مجرم شناخته شد و در 22 اوت به دلیل جرایم مربوط به تجارت داخلی در پلتفرم NFT به سه ماه زندان محکوم شد.

او همچنین به پرداخت جریمه 50000 دلاری محکوم شد و تمام ارزهای دیجیتالی را که از طریق تجارت در OpenSea به دست آورده بود، از دست داد.

مرتبط با: مدیر اجرایی OpenSea متهم به تجارت داخلی به 3 ماه زندان و 50000 دلار جریمه محکوم شد

Chastain کنترل می کرد که کدام NFT ها و مجموعه ها در صفحه اصلی OpenSea ظاهر شوند. این امر دید آنها را بسیار افزایش می دهد و احتمالاً بر قیمت آنها تأثیر می گذارد.

ظاهراً او 45 NFT را قبل از ارسال آنها در صفحه اصلی خرید و هنگامی که قیمت آنها افزایش یافت، آنها را برای سود دوباره فروخت.

وکیل دادستان آلیسون نیکولز در آن زمان استدلال کرد که او می دانست که چستین با استفاده از حساب های OpenSea ناشناس برای تجارت، قانون را زیر پا می گذارد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید