کوه قدیمی مدیرعامل Gox سکوت در مورد 141686 بازپرداخت بیت کوین را شکست


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

کوه قدیمی مارک کارپلز، مدیرعامل Gox پس از شروع بازپرداخت 141686 بیت کوین از صرافی ورشکسته سکوت خود را شکست.

Mt. که از زمان فروپاشی آن در سال 2014 تحت بررسی قرار گرفته است. طبق اطلاعات Arkham Intelligence، Gox در 5 جولای 2024، 47229 بیت کوین را به ارزش 2.71 میلیارد دلار انتقال داد. این انتقال شامل جابه‌جایی‌های بعدی به کیف پول‌های مختلف و از آن‌ها بود که باعث ترس و عدم اطمینان در جامعه شد.

مرتبط با

در واکنش به این اتفاقات، Mt. مدیر عامل سابق Gox، مارک کارپلز، از اینکه مشتریان بالاخره پس از بیش از یک دهه عدم اطمینان، بیت کوین خود را دریافت می کنند ابراز خوشحالی کرد.

کارپلز که در طول ظهور و سقوط آن بر صرافی نظارت داشت، پس از سقوط صرافی در سال 2014 با چالش‌های قانونی مواجه شد که منجر به از دست رفتن بیش از 850000 بیت کوین از جمله وجوه مشتریان شد.

مرتبط با

این خبر واکنش قابل توجهی را در بازار به دنبال داشت، به طوری که قیمت بیت کوین به زیر 54000 دلار سقوط کرد و اتریوم از 2900 دلار گذشت. بسیاری از مردم کاهش بازار را به Mt. او این را به انتظارات افزایش فشار فروش ناشی از هجوم ارزهای رمزپایه توزیع شده توسط Gox نسبت داد.

""
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

Arkham Intelligence همچنین دریافت که 1545 BTC به ارزش تقریبی 85 میلیون دلار از این کیف پول به Mt. او توضیح داد که به حساب Bitbank او، پلتفرمی که توسط مدیریت Gox برای پرداخت انتخاب شده است، برداشت شده است. این توسعه همزمان با اعلامیه‌های قبلی مبنی بر اینکه صرافی بازپرداخت برای کاربران بیت‌کوین و بیت‌کوین کش (BCH) را در جولای 2024 آغاز می‌کند، همزمان است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید