مالک سابق Lido شکایت دسته جمعی را علیه Lido DAO به دلیل از دست دادن ارزهای دیجیتال ارائه می کند


این سرمایه گذار ادعا کرد که 64 درصد از توکن های Lido تنها توسط چند شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر کنترل می شوند، که مانع از آن می شود که سرمایه گذاران عادی کنترلی بر تصمیمات داشته باشند.

بر اساس شکایتی که در 17 دسامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سانفرانسیسکو ارائه شده است، یک مالک Lido یک شکایت دسته جمعی علیه هیئت حاکمه برای پروتکل استقرار مایع Lido تنظیم کرده است. در این دادخواست ادعا شده است که توکن لیدو یک اوراق بهادار ثبت نشده است و سازمان غیرمتمرکز خودمختار لیدو (Lido DAO) مسئول ضررهای شاکیان ناشی از کاهش قیمت توکن است.

Lido یک پروتکل استیک مایع است که به کاربران اجازه می‌دهد اتر (ETH) خود را به شبکه‌ای از اعتبارسنجی‌ها واگذار کنند و پاداش‌های شرط‌بندی را دریافت کنند، در حالی که یک توکن مشتق به نام “stETH” را نیز در اختیار دارند که می‌تواند در برنامه‌های کاربردی دیگر استفاده شود. این توسط مالکان Lido (LDO) مدیریت می شود که مجموعاً Lido DAO را تشکیل می دهند.

در این سند آمده است که این شکایت توسط اندرو ساموئلز که در شهرستان سولانو، کالیفرنیا زندگی می کند، تنظیم شده است. علاوه بر Lido DAO، متهمان شامل شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر Paradigm، AH Capital Management، Dragonfly Digital Management و شرکت مدیریت سرمایه گذاری Robert Ventures هستند. این سند ادعا می کند که 64٪ از توکن های Lido “به بنیانگذاران و سرمایه گذاران اولیه اختصاص دارد.” [these defendants]و بنابراین، “سرمایه گذاران عادی مانند شاکیان قادر به اعمال نفوذ معنادار بر مسائل مدیریتی نیستند.”

ادامه مطلب


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید