تحلیلگر سابق گلدمن ساکس، XRP و ADA را به عنوان «سکه‌های میم فرقه» نقد می‌کند.


به زودی پست رسانه های اجتماعیمراد محمودوف، تحلیلگر سابق گلدمن ساکس، XRP و کاردانو (ADA) مرتبط با ریپل را هدف قرار داد. محمودوف دو ارز دیجیتال جایگزین اصلی را به‌عنوان میم کوین «کالت» توصیف کرد. او در X گفت: «این چرخه‌ای است که مردم در نهایت متوجه می‌شوند که XRP و ADA در تمام طول عمر چیزی جز Cult Memecoin‌ها نبوده‌اند.

مرتبط با

هفته گذشته، این تحلیلگر توصیه های خود را برای کسانی که به دنبال ورود به صحنه در حال رشد سریع میم کوین هستند به اشتراک گذاشت و استدلال کرد که خریداران بالقوه باید روی پروژه هایی با ارزش بازار فعلی در محدوده 5 تا 200 میلیون دلار تمرکز کنند.

فارغ‌التحصیل پرینستون پیش‌بینی کرد که آلت‌کوین‌ها در چرخه کنونی از هر بخش دیگری از بازار ارزهای دیجیتال بهتر عمل خواهند کرد.

اما او انتظار یک فصل آلتکوین بزرگ را ندارد زیرا پس انداز خانوارهای آمریکایی تا حد زیادی از بین می رود.

مرتبط با

XRP پس از ثبت دستاوردهای بزرگ و تبدیل بنیانگذاران ریپل به برخی از ثروتمندترین افراد روی کره زمین در طول دوره صعودی 2017 شکوفا شد. اگرچه این ارز دیجیتال نسبت به بالاترین رکورد خود در ژانویه 2018 87 درصد کاهش یافته است. شبیه یک تنظیم کننده است سال گذشته مشخص شد. Cardano (ADA) که در آخرین چرخه صعودی موجی با افزایش قیمت‌های عظیم ایجاد کرده است، در همان قایق است. ADA از بالاترین رکورد خود در سپتامبر 2021 به میزان 87.8 درصد کاهش یافته است.

Crypto OG Mahmudov با رهبری یک صندوق تامینی به نام Adaptive Capital به شهرت رسید. با این حال، صندوق تامینی پس از تجربه یک سقوط بزرگ کریپتو در مارس 2020 مجبور به تعطیلی شد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید