حمله رئیس سابق FTX ایالات متحده به SBF "ناامن" در یک درام توئیتری 49 قسمتی

حمله رئیس سابق FTX ایالات متحده به SBF “ناامن” در یک درام توئیتری 49 قسمتی


هریسون گفت که Bankman-Fried او را تهدید به اخراج فوری کرده است و اگر به مقابله با مدیر عامل سابق FTX ادامه دهد، به اعتبار حرفه ای او لطمه خواهد زد.

برت هریسون، رئیس سابق FTX USA واکنش تندی به Sam Bankman-Fried به دلیل دستکاری و تهدید همکارانی که راه حل هایی برای سازماندهی مجدد ساختار حاکمیت FTX USA ارائه کردند، نشان داد.

هریسون به اشتراک گذاشته شده است تجربیات او با Bankman-Fried و FTX US در 14 دسامبر توضیح می‌دهد که چگونه در مارس 2021 پس از چندین سال کار با هم در شرکت تجاری جین استریت مستقر در نیویورک، «به‌طور بی‌رویه پیامک» استخدام شد.

او گفت، اما در عرض شش ماه پس از تصدی هریسون در FTX USA، “شکستگی ها شروع شد” بین این دو.

در حالی که هریسون در ابتدا از Bankman-Fried به عنوان “یک فرد حساس و از نظر فکری کنجکاو” یاد می کند، هنگامی که با درگیری در Bankman-Fried مواجه شد، به ویژه هنگامی که هریسون پیشنهاد داد که FTX US شعبه های جداگانه ای برای مدیریت خود ایجاد کند، او “یک شرمساری کامل بود”. و ناسازگاری،” او گفت. تیم های توسعه دهنده و حقوقی

هریسون افزود که بنکمن-فرید “در مورد علت تغییر چشمگیر” در رفتار نامنظم خود مطمئن نیست، اما مشکوک است که مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است “یک عامل کمک کننده” باشد.

برخی از این رفتار غیرمنطقی که هریسون توصیف کرد، شامل یک سری تاکتیک‌های آتش‌سوزی و دستکاری بود که Bankman-Fried علیه هریسون و سایر همکارانش برای پاک کردن آشفتگی‌های شرکتی FTX USA استفاده کرد.

هریسون با یادآوری تلاش اخیر FTX USA برای حل و فصل مسائل سازمانی با Bankman-Fried، ادعا کرد که تهدید می کند که “شهرت حرفه ای من را از بین می برد” مگر اینکه عذرخواهی رسمی دریافت شود:

هریسون گفت که این حادثه تصمیم او را برای ترک “تثبیت” کرد.

مربوط: کارمند سابق FTX: هزینه های اغراق آمیز و پرستش فرقه ای SBF

در مورد اتهامات کلاهبرداری که در حال حاضر علیه Bankman-Fried و سایر همکاران FTX مطرح شده است، هریسون گفت که شرکت به دلیل ادغام ادعایی و اختلاس میلیاردها دلار از وجوه مشتری کور شده است:

من هرگز حدس نمی زدم که میلیاردها دلار کلاهبرداری زمینه ساز مشکلاتی مانند این است که در سایر شرکت های بالغ تر در حرفه خود دیده ام و معتقدم برای موفقیت تجاری کشنده نیست.

او گفت: «چه رسد به اینکه حقیقت را کشف کنیم، اگر هر یک از ما مشکوک بود بلافاصله گزارش می دادیم.

Bankman-Fried پس از تضمین وثیقه 250 میلیون دلاری و اعتراف به هر هشت اتهام علیه خود در 3 ژانویه با قرار وثیقه آزاد شد.

در 27 سپتامبر – تقریباً پنج هفته قبل از فروپاشی فاجعه‌بار FTX – هریسون از ریاست FTX USA کناره‌گیری کرد و اعلام کرد که به سمت یک نقش مشاور حرکت می‌کند.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉