توسعه دهندگان سابق Diablo Immortal ImmutableX را برای Web3 MMORPG آینده انتخاب می کنند

توسعه دهندگان سابق Diablo Immortal ImmutableX را برای Web3 MMORPG آینده انتخاب می کنند


استودیوی بازی سازی Metaverse همکاری خود را با پلتفرم بازی بلاک چین ImmutableX برای پشتیبانی از بازی آینده Web3 Angelic اعلام کرده است.

توسعه دهندگان بازی های ویدیویی محبوبی مانند Far Cry و Diablo Immortal از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک Web3 MMORPG جدید استفاده می کنند.

استودیوی بازی سازی Metaverse که سازنده بازی های مستقل است، که تعدادی توسعه دهنده دارد که روی بازی های AAA مختلف کار کرده اند، اعلام کرده است که با پلتفرم توسعه Web3 ImmutableX همکاری می کند تا به توسعه Angelic ادامه دهد.

عنوان آینده توسط Unreal Engine 5 ساخته شده است و به عنوان یک RPG استراتژی روایی با مضمون تاریک علمی تخیلی با مبارزات نوبتی تبلیغ می شود. کمپین تک‌نفره مبتنی بر داستان و متاستور چند نفره رایگان برای بازی، پیشنهادی گسترده برای گیمرهایی که به دنبال تجربه بازی در سطح AAA Web3 هستند، ارائه می‌کند.

پلتفرم بازی فول استک ImmutableX به توکن‌های غیرقابل تعویض مبتنی بر اتریوم (NFT) کلکسیون‌های دیجیتالی درون بازی که می‌تواند در اختیار بازیکنان باشد، نیرو می‌دهد. توسعه دهندگان همچنین Angelic را به عنوان “خارج از زنجیره” معرفی کرده اند، به این معنی که دارایی های دیجیتالی خارج از زنجیره میزبانی می شوند در حالی که با سایر شبکه های بلاک چین قابل تعامل هستند.

مطالب مرتبط: “مزایای اجتماعی بسیار زیاد است”: بازی های وب 3 مالکیت دیجیتال را تغییر خواهند داد

در حالی که به مخاطبان Web2 و Web3 می‌پردازد، Angelic قول می‌دهد یک پیشنهاد “همکاری برای برنده شدن” ارائه دهد که مالکیت کاربران بر دارایی‌های درون بازی و مشارکت آنها در توسعه آینده بازی را تسهیل می‌کند. استودیوی بازی Metaverse و ImmutableX همچنین قصد دارند به اعضای جامعه Angelic به خاطر مشارکتشان در دنیای بازی پاداش دهند.

مدیر عملیات استودیوی Metaverse Games، آناستازیا ولگموت، در بیانیه ای که با Cointelegraph به اشتراک گذاشته شد، اظهار داشت که ImmutableX یک جزء کلیدی در ارائه عملکرد Web3 است:

“با استفاده از ImmutableX، کاربران ما می توانند از مزایای چاپ سریع، ایمن و بدون گاز و تجربه یکپارچه و با کیفیت بازی لذت ببرند.”

Angelic در ژانویه 2023 آزمایش آلفا را با اعضای انجمن و شرکای منتخب انجام خواهد داد و در فوریه یک راه اندازی عمومی انجام خواهد داد. سپس بازیکنان می‌توانند NFT‌های درون بازی را که قبلاً از نسخه دسترسی اولیه به دست آورده‌اند، در بخش PvP بازی معامله کنند.

استودیوی بازی Metaverse در مارس 2022 دور جمع آوری کمک مالی 10 میلیون دلاری را به رهبری Animoca Brands، Pantera Capital و Everyrealm بست.


نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉