مدیر عامل سابق بایننس درخواست برای بیت کوین 5 ساله را احیا کرد


در اقدامی شگفت‌انگیز، مدیر عامل سابق بایننس CZ دوباره در رسانه‌های اجتماعی ظاهر شد تا پیش‌بینی ۵ سال پیش بیت‌کوین (BTC) خود را به همه یادآوری کند. CZ که در حال حاضر در حال گذراندن محکومیت چهار ماهه خود در ایالات متحده است، به پستی مربوط به سال 2019 اشاره کرد که در آن تغییرات قابل توجهی را زمانی که قیمت بیت کوین از مرز 8000 دلار فراتر رفت، پیش بینی کرد.

با توجه به اینکه بیت کوین در حال حاضر بالای 66000 دلار معامله می شود و به بالاترین حد خود نزدیک به 74000 دلار رسیده است، به نظر می رسد پیش بینی او درست باشد.

ظهور دوباره سی. او پس از اعتراف به اتهامات پولشویی پس از استعفای خود از مدیرعاملی بایننس در ماه آوریل، به چهار ماه زندان محکوم شد.

صرافی ارزهای دیجیتال نیز با جریمه قابل توجهی به مبلغ 4.3 میلیارد دلار موافقت کرد. دادستان ها ابتدا برای این کارآفرین 47 ساله به سه سال حبس محکوم شده بودند و حکم چهار ماهه وی را به طرز قابل توجهی سبک می کردند.

جاده به بالا

در دوران تصدی خود، CZ یک چهره کلیدی در دنیای ارزهای دیجیتال بود و بایننس را هدایت کرد تا به یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین صرافی ها در سراسر جهان تبدیل شود. تصمیم برای ظهور مجدد و اظهار نظر در مورد مسیر قیمت بیت کوین توجه حامیان و منتقدان را به خود جلب کرده است و بر تأثیر مستمر آن در جامعه ارزهای دیجیتال تأکید دارد.

بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

خود بیت کوین از زمان پیش بینی اولیه CZ رشد فوق العاده ای داشته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال 1.3 تریلیون دلار است و خود را به عنوان یک دارایی اصلی در بازار مالی در کنار سرمایه گذاری های سنتی مانند طلا و سهام تثبیت کرده است.

ادغام آن با جریان اصلی مالی با تصویب یک ETF نقطه ای در بورس اوراق بهادار ایالات متحده برجسته شده است، که برای طیف گسترده ای از سرمایه گذاران، از جمله صندوق های بازنشستگی جذاب است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید