مدیر عامل سابق Binance CZ به زندان فدرال فرستاده خواهد شد


چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل سابق بایننس، برای شروع محکومیت چهار ماهه خود به زندان فدرال در کالیفرنیا مراجعه کرد. بلومبرگ.

ژائو محکومیت خود را در Lompoc II، یک ندامتگاه با امنیت پایین که زندانیان بیشتر روز را در بیرون از خانه می گذرانند، سپری خواهد کرد.

مشاور زندان سام منگل معتقد است که CZ “کاملاً خوب” خواهد بود.

مرتبط با

بیشتر زندان فدرال لومپوک زمین های کشاورزی است و بسیاری از زندانیان در مزارع تولید گوشت گاو، محصولات زراعی و شیر کار می کنند. اینجاست که کارهای یدی زیادی انجام می شود. مشاغل بالقوه از دامداری و اسب سواری گرفته تا چیدن و کاشت ذرت را شامل می شود.

کمپ زندان فدرال لومپوک به عنوان معروف ترین زندان “کلوپ کانتری” آمریکا شناخته می شد، با نگهبانان غیرمسلح و تی شرت به جای لباس های خاکی. بعداً در دهه 90 به یک زندان فدرال با امنیت بالاتر تبدیل شد.

لومپوک به دلیل اقامت در خانه وکیل شخصی ریچارد نیکسون، هربرت کالباخ، شهرت داشت. این مرکز به ویژه به خاطر تجملات زندانیان که در اوقات فراغت خود تنیس بازی می کردند، شناخته شده بود.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayژائو در ماه آوریل پس از استعفا از مدیرعاملی بایننس و اعتراف به تخلفات پولشویی، به چهار ماه زندان محکوم شد.

در همین حال، سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، که اوایل این ماه به 25 سال زندان فدرال محکوم شده بود، ماه گذشته به یک ندامتگاه فدرال با امنیت متوسط ​​در مندوتا، کالیفرنیا منتقل شد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید