مدیر سابق اکتیویژن بلیزارد به عنوان مدیر عامل به آزمایشگاه یوگا پیوست


با دانیل الگره، آزمایشگاه‌های یوگا انتظار می‌رود تلاش‌های متاورز خود را تسریع کنند. او پیش از این در گوگل، اکتیویژن بلیزارد و برتلزمن سمت رهبری داشت.

Yuga Labs، شرکت پشت مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) و CryptoPunks NFT، مدیر عامل جدیدی دارد: دانیل الگره. این مدیر اجرایی از سمت رئیس و مدیر بازرگانی غول بازی اکتیویژن بلیزارد کنار رفت تا در 1 آوریل به ابتکار NFT بپیوندد.

او در توییتر نوشت: «او نمی‌توانست برای این قسمت بعدی هیجان‌زده‌تر باشد. آلگره در سال‌های گذشته نقشی کلیدی در رشد اکتیویژن بلیزارد داشته و فرنچایزهای بازی‌های محبوبی مانند Call of Duty، World of Warcraft، Diablo و Candy Crush را کارگردانی کرده است.

این مدیر سال ها در صنایع بازی، سرگرمی و فناوری بوده است. طبق نمایه لینکدین وی، او قبل از پیوستن به گوگل، نزدیک به شش سال برای شرکت رسانه ای آلمانی Bertelsmann کار می کرد، جایی که برای بیش از 16 سال سمت های رهبری مختلفی را بر عهده داشت و بر حوزه هایی مانند درآمد خرید جهانی، مشارکت اکوسیستم خرده فروشی و عملیات نظارت داشت. در آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین.

یوگا لبز ورود آلگره را در ماه دسامبر اعلام کرد. مدیر اجرایی در آن زمان در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «محصول، مشارکت و خط لوله IP این شرکت، فرصت بزرگی برای تعریف متاورس است.

فرصت ها با چالش هایی همراه خواهند بود. یک دادخواست دسته جمعی که در دسامبر در ایالات متحده ارائه شد، سازندگان BAYC را به گمراه کردن سرمایه گذاران در مورد مزایای مالی اوراق بهادار یوگا و همچنین استفاده از حامیان مشهور برای جذب سرمایه گذاران بیشتر متهم کرد. شرکت حقوقی روزن ادعا می کند که سرمایه گذارانی که BAYC و APE را بین 23 آوریل 2021 تا 8 دسامبر 2022 خریداری کرده اند، ممکن است واجد شرایط دریافت غرامت باشند.

جدا از آن، ویلی آرونو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، در ماه ژانویه مرخصی گرفت تا سلامتی خود را در اولویت قرار دهد، پس از تشخیص نارسایی احتقانی قلب. مشخص نیست که او چه زمانی می تواند مسئولیت خود را از سر بگیرد.

ورود آلگره یک حرکت جسورانه در صنعت NFT در نظر گرفته شد. کایران وارویک، یکی از بنیان‌گذاران بازی نقش‌آفرینی بلاک‌چین ایلوویوم، گفت استخدام جدید یوگا لبز برای همه GameFi بزرگ است و پیشنهاد کرد که بازی‌های Web3 جرقه‌ای را برای دوره بعدی کریپتو گاو خواهد زد.

مجله: 4 مورد از 10 فروش NFT جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید