Foresight Ventures 10 میلیون دلار اضافی برای شتاب دهنده Web3 متعهد می شود


این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر تا 200000 دلار را به پروژه های بلاک چینی که امیدوارکننده می داند اختصاص خواهد داد.

در 24 مه، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر سنگاپور Foresight Ventures اعلام کرد که 10 میلیون دلار اضافی به Foresight X Accelerator اختصاص خواهد داد که مجموع آن را به 20 میلیون دلار می رساند. این حرکت در حالی انجام می شود که این شرکت فاز دوم برنامه های شتاب دهنده خود را افتتاح می کند که بر هوش مصنوعی (AI)، دانش صفر (ZK)، یادگیری ماشینی، بیت کوین (BTC)، مشتقات سهام مایع و پروژه های Web3 ساخته شده در دامنه های تغییرناپذیر تمرکز دارد. اکوسیستم های نشانه ای

پیش از این، Foresight 10 میلیون دلار برای شتاب دهنده خود در نظر گرفته بود که نوامبر گذشته منتشر شد. در مرحله اول، Foresight بر روی 30 شرکت از مجموعه پروژه Web3 تمرکز کرد و سرمایه گذاری بین 50000 تا 200000 دلار را افزایش داد. همانطور که شتاب دهنده به مرحله دوم خود می رود، آینده نگاری 200000 دلار به هر پروژه انتخاب شده اختصاص می دهد و حداکثر سه مربی و یک شریک تامین مالی از شرکت VC را برای ارائه راهنمایی های عملی منصوب می کند. همچنین در پایان برنامه روز نمایشی برگزار خواهد شد.

Foresight که در سال 2020 تأسیس شد، بیش از 400 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) را در مجموعه VC خود ادغام کرده است. پس از خرید صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور Bitget و امضای یک مشارکت محدود با ارائه دهنده کیف پول چند زنجیره ای BitKeep، AUM آن به طور قابل توجهی در مقایسه با 80 میلیون دلار در سال 2021 افزایش یافته است.

در ژوئن 2022، این شرکت سرمایه ای 200 میلیون دلاری را برای سرمایه گذاری در پروژه های رمزنگاری خصوصی راه اندازی کرد که به دنبال دسترسی به نقدینگی در شرایط نوسان بازار بودند. ماه گذشته، این شرکت یکی از چندین سرمایه گذار خطرپذیر بود که با صرافی ارز دیجیتال Bitget برای راه اندازی یک صندوق 100 میلیون دلاری Web3 با تمرکز بر پروژه های بلاک چین در سراسر جهان شریک شد.

مجله: خطرات و مزایای VC ها برای جامعه رمزنگاری
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید