مایکل کیمانی از Fonbnk حقایقی را در مورد پذیرش کریپتو در آفریقا فهرست می کند


در قسمت اول Hashing It Out، Elisha Owusu Akyaw (GhCryptoGuy) از Cointelegraph و مایکل کیمانی، یکی از بنیانگذاران Fonbnk و رئیس رشد در آفریقا حضور دارند.

قاره آفریقا به دلیل جمعیت جوان، مدیریت ضعیف اقتصادی توسط دولت ها و فقدان زیرساخت های مالی کارآمد برای اتصال این قاره به صورت داخلی و جهانی، به عنوان بازار مهمی برای پذیرش کریپتو در نظر گرفته می شود.

پذیرش آنقدر گسترده شده است که بسیاری از نام‌های بزرگ و افراد مشهوری که با برندهای رمزنگاری در زمینه سرگرمی و رسانه کار می‌کنند، نمی‌خواهند کنار گذاشته شوند.

در اولین قسمت از پادکست جدید Cointelegraph عجله کردن آنمایکل کیمانی، یکی از بنیانگذاران Fonbnk که توسط Elisha Owusu Akyaw، کارشناس رسانه های اجتماعی Cointelegraph میزبانی می شود، به سوالاتی در مورد اینکه پذیرش رمزارز در مواجهه با اغراق فزاینده در مورد این قاره در رسانه ها و گزارش ها چگونه به نظر می رسد، پاسخ می دهد.

کیمانی یکی از “OGs” قاره، کار خود را با BitPesa، یکی از اولین استارت آپ های بیت کوین (BTC) در کنیا در سال 2014 آغاز کرد. جامعه رو به رشد کریپتو در این کشور آفریقای شرقی منجر به تأسیس انجمن بلاک چین شده است. در روزهای اولیه تحت نظارت قرار گرفت.

کیمانی با اشاره به اینکه درک میزان پذیرش بسیار دشوار است زیرا مشکل داده در این قاره وجود دارد، با سالها تجربه گفت:

“من فکر می کنم یک مشکل داده در آفریقا به طور کلی وجود دارد. ما داده های کافی نداریم. ما اطلاعاتی نداریم که بتوانیم به آن اعتماد کنیم. و این فقط در مورد اکوسیستم کریپتو صدق نمی کند، بلکه برای کل اکوسیستم فناوری نیز صدق می کند.

صرف‌نظر از مسائل جمع‌آوری داده‌ها، کیمانی نسبت به پذیرش کریپتو در آفریقا خوش‌بین است، به این قاره سفر می‌کند تا شاهد رشد باشد، نه از منظر گزارش‌ها.

یکی از بنیانگذاران Fonbnk فرصت کسب درآمد، تورم بالا و کاهش ارزش ارزهای محلی و توانایی انجام تجارت در سطح جهانی را به عنوان دلایل اصلی افزایش استفاده از رمزنگاری شناسایی کرد.

با توجه به آینده کریپتو در این قاره، کیمانی خوشبین است که کریپتو کاربران بیشتری را با رکود بیشتر اقتصادها به دست خواهد آورد. به گفته کیمانی، یکی از بزرگترین ذینفعان، استیبل کوین ها خواهد بود:

من انتظار دارم که استیبل کوین ها در چشم انداز پرداخت های فرامرزی آفریقا نقش برجسته ای داشته باشند. من فکر می کنم ارسال ارزش به آن سوی مرزها مشکل بزرگی است.»

در این قسمت، الیشع و کیمانی نیز توضیح می دهند:

  • نگاهی عمیق به دلایل پذیرش ارزهای دیجیتال در آفریقا.
  • محیط نظارتی نامطلوب در قاره و سایر محاصره هایی که پذیرش را دشوار می کند.
  • پیش بینی چشم انداز ارزهای دیجیتال در آفریقا در پنج سال آینده.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید