فلوریدا، ایالت ایالات متحده، بهترین آمادگی را برای پذیرش گسترده رمزارزها: تحقیق


در حالی که ایالات متحده مسلط ترین بازیگر در رمزارزها است، یک تحلیل ایالت به ایالت نشان می دهد که همه 50 ایالت به یک اندازه برای پذیرش جریان اصلی رمزارزها آماده نیستند.

این فقط مقررات طرفدار رمزنگاری نیست، بلکه یک زیرساخت حمایتی است که امکان پذیرش پایدار رمزنگاری را در هر حوزه قضایی فراهم می‌کند. فلوریدا با توجه به عواملی مانند تعداد دستگاه های خودپرداز بیت کوین (BTC)، شرکت های بلاک چین و علاقه عمومی به ارزهای دیجیتال، به عنوان آماده ترین ایالت برای رمزنگاری در ایالات متحده برجسته است.

ایالات متحده میزبان شبکه ای از 33865 دستگاه خودپرداز بیت کوین است که 87.1 درصد از کل نصب های خودپرداز رمزنگاری را در سراسر جهان تشکیل می دهد. علاوه بر این، این کشور 37.8 درصد از هش‌ریت جهانی بیت‌کوین را به خود اختصاص می‌دهد، که ایالات متحده را به مسلط‌ترین بازیکن در حوزه ارزهای دیجیتال تبدیل می‌کند. با این حال، یک تجزیه و تحلیل دولت به ایالت نشان می دهد که همه 50 ایالت به طور یکسان برای پذیرش جریان اصلی رمزنگاری اجتناب ناپذیر آماده نیستند.

تحقیقات انجام شده توسط Invezz فلوریدا را به دلیل ارتباط فعال با اقتصاد در حال رشد کریپتو، پایتخت ارزهای دیجیتال ایالات متحده می داند. میامی دارای یکی از بالاترین خودپردازهای بیت کوین سرانه با 14.63 در هر 100000 نفر و یکی از بالاترین نرخ های بهره عمومی برای ارزهای دیجیتال با 210.28 جستجوی موضوع رمزنگاری گوگل به ازای هر 1000 نفر است.

فلوریدا با 9.35 بالاترین امتیاز آماده کریپتو را داشت، در حالی که تگزاس و ایلینوی، همانطور که در زیر نشان داده شده است، به ترتیب با امتیازهای 8.71 و 8.03 در پایین تر قرار گرفتند.

10 ایالت برتر آماده کریپتو منبع: Invezz

با کمال تعجب، ورمونت تنها ایالت آمریکاست که دستگاه خودپرداز بیت کوین ندارد. از سوی دیگر، تگزاس با میزبانی 4101 دستگاه خودپرداز، بزرگترین شبکه خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر ایالت، آن را جبران می کند. حوزه‌های قضایی دوستدار رمزنگاری مانند وایومینگ دارای بیشترین شرکت‌های بلاک چین به ازای هر 100000 نفر با بیش از 20 نفر هستند، در حالی که کالیفرنیا با 2670 نفر بیشترین شرکت‌های بلاک چین را دارد.

ایالت های آمریکا کمترین آمادگی را برای پذیرش کریپتو دارند. منبع: Invezz

وجود دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین، دسترسی و قابلیت‌های استفاده روزانه از ارزهای دیجیتال را برای عموم نشان می‌دهد. در این راستا، ساکنان تگزاس، کالیفرنیا و فلوریدا بیشترین دامنه تعامل را با ارزهای دیجیتال دارند. لیست زیر 10 ایالت برتر با بیشترین تعداد دستگاه خودپرداز بیت کوین به ازای هر 100000 نفر و 1000 مایل مربع را نشان می دهد.

ایالت های آمریکا بیشترین دستگاه خودپرداز بیت کوین را دارند. منبع: Invezz

آینده پذیرش کریپتو برای سرمایه گذاران نیز به نرمی مالیات های دولت بستگی دارد. در حال حاضر، 9 ایالت در ایالات متحده، از جمله واشنگتن، وایومینگ، داکوتای جنوبی، نیوهمپشایر، آلاسکا، نوادا، تگزاس، تنسی و فلوریدا، مزایای مالیات بر سرمایه 0٪ را به سرمایه گذاران ارائه می دهند.

مربوط: صرافی های کریپتو ایالات متحده منجر به خروج بیت کوین شدند: بیش از 1.5 میلیارد دلار بیت کوین در یک هفته برداشت شد

دفتر نظارت بر ارز (OCC) به بانک‌ها در مورد «خطرات نوظهور» در رمزارزها هشدار داده است و از صنعت می‌خواهد در برخورد با شرکت‌های ارز دیجیتال «رویکرد محتاطانه» اتخاذ کنند.

در حین بحث در مورد مدیریت ریسک، OCC گفت که رویه‌ها در شرکت‌های رمزنگاری «هنوز درست نیست» و این امر ناآمادگی اکوسیستم کریپتو را طی چندین سقوط در سال گذشته برجسته می‌کند.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید