FLOKI با رالی 15% از SHIB، BONK و PEPE بهتر عمل می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم میم کوین در بحبوحه بهبود گسترده‌تر در اکوسیستم ارز دیجیتال در حال رونق است. در بازار سکه میم گل سرخ در عرض 24 ساعت تقریباً 2.39٪ افزایش یافت و به 64,365,653,712 دلار رسید. Floki (FLOKI) در میان توکن‌هایی که به این رشد ترکیبی بازار دامن می‌زند، پیشتاز است.

این توکن یک شبه بیش از 15 درصد افزایش یافته و با قیمت 0.0002776 دلار تغییر می کند. این شتاب FLOKI رقبای اصلی خود مانند Shiba Inu (SHIB)، PEPE و Dogwifhat (WIF) را بسیار پشت سر گذاشته است. SHIB با 1.56 درصد افزایش به 0.00002522 دلار رسید، در حالی که PEPE و WIF به ترتیب با 2.42 درصد و 6.44 درصد افزایش به 0.00001525 دلار و 3.46 دلار رسیدند.

مرتبط با

هر یک از این میم کوین ها دارای اصولی هستند که بر عملکرد کلی آنها تأثیر می گذارد. برای FLOKI، 15 میلیارد توکن سوزاندن عظیمی که در ماه گذشته روی زنجیره اجرا شد، اخیراً آن را برای افزایش چشمگیر توربوشارژ کرده است. این رایت به FLOKI کمک کرد تا بالاترین قیمت ماهانه 0.0003119 دلاری خود را با 40.74 درصد افزایش دوباره آزمایش کند.

علاوه بر این، FLOKI در چند هفته گذشته به چندین لیست مبادلاتی دست یافته است که به گسترش گسترده آن کمک کرده است. این نیز با موارد زیر تکمیل می شود: ناهار یک ربات تجاری در تلگرام برای افزایش دسترسی.

عملکرد FLOKI در چند هفته گذشته این توکن را به روش‌های غیرعادی‌تری متمایز کرده است. ارز دیجیتال بار دیگر دیده شد افزایش ارزش کل قفل شده (TVL) اولین میم کوین شد که در سال جاری بیش از 820 میلیون دلار را به ثبت رساند.

Shiba Inu از طریق شبکه Shibarium به روش‌های منحصربه‌فردی نوآورانه بوده است. با این حال، طبق داده‌های DeFiLlama، بهترین تلاش آنها باعث شد که DeFi TVL تنها 2.45 میلیون دلار باشد.

مرتبط با

با پول میم رقابت در حال افزایش است Dogecoin (DOGE) به سرعت رهبری خود را به عنوان بزرگترین ارزش بازار حفظ کرد. Shiba Inu و PEPE دومین و سومین دارایی های بزرگ بودند، در حالی که WIF و FLOKI در رتبه های اول قرار گرفتند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید