پروتکل درآمد ثابت BarnBridge DAO با SEC برای 1.7 میلیون دلار تسویه حساب می کند


هیئت حاکمه پروتکل با پرداخت 1.4 میلیون دلار به عنوان خسارت به خزانه داری ایالات متحده موافقت کرد و دو بنیانگذار آن هر کدام 125000 دلار جریمه خواهند پرداخت.

طبق اعلامیه ای که در 22 دسامبر منتشر شد، بدنه حاکم پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) بارن بریج با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) توافق کرده و توافق کرده است که «عرضه ثبت نشده و فروش محصول رمزنگاری مالی ساختاریافته خود» را متوقف کند. . تنظیم کننده مالی آژانس به عنوان بخشی از اقدام اجرایی دستور توقف و توقف صادر کرد.

طبق اسناد موجود، BarnBridge به کاربران این امکان را می‌دهد که «با جایگزینی APYهای متغیر در بازارهای پولی با یک APY ثابت، بازده ثابتی از سپرده‌های خود کسب کنند». با توجه به اولین نسخه آرشیو شده اسناد بارنبریج، نشانه حاکمیتی پروتکل، BOND، در ابتدا به عنوان پاداش برای ارائه دهندگان نقدینگی برای استخرهای Uniswap توزیع شد. دارندگان توکن BOND به طور جمعی سازمان غیرمتمرکز خودمختار BarnBridge (BarnBridge DAO) را تشکیل می دهند که در اقدام اجرایی SEC شرکت می کند.

SEC در دستور توقف و توقف خود ادعا می‌کند که BarnBridge DAO و بنیانگذاران تایلر وارد و تروی موری «SMART Yield Notes» را تبلیغ کرده‌اند، یک محصول سرمایه‌گذاری ساختاریافته که نرخ بازده ثابتی را از مجموعه دارایی‌ها به نام «بازده هوشمند» به سرمایه‌گذاران می‌پردازد. استخر سرمایه گذاری.” برای دستیابی به نرخ بازده، استخرها، دارایی‌های بازدهی را از «سکوهای وام‌دهی شخص ثالث» جایگزین دارایی‌های سرمایه‌گذاران کردند.

ادامه مطلب


نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید