اولین DAO رسمی برای مبارزه با SEC بدون وکیل در ایالات متحده


CryptoFed DAO آمریکا یک نبرد دعوی حقوقی با SEC برای ثبت نام توکن در سال 2021 آغاز کرده است و انتخاب کرده است که در مبارزه برای ثبت نام وکلا نداشته باشد.

اولین سازمان رسمی غیرمتمرکز مستقل (DAO) در ایالات متحده که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را برای ثبت توکن های سال 2021 دریافت کرد.

CryptoFed DAO آمریکا به کوین تلگراف گفت که بدون وکیل خود را در مورد ادعاهایی مبنی بر نادیده گرفتن و ارائه نادرست اطلاعات در یک رجیستری اوراق بهادار توسط SEC در سال گذشته نمایندگی خواهد کرد.

DAO استیبل کوین بومی و به هم پیوسته Ducat و توکن حاکمیتی Locke را در پرونده سال 2021 خود در SEC ثبت کرد، اما رگولاتور با استناد به تعدادی از مشکلات مربوط به ثبت، اقداماتی را برای صدور دستور توقف آغاز کرده است.

در مکاتبه ای با کوین تلگراف، شیائومنگ ژو، مدیر عامل و سازمان دهنده CryptoFed آمریکایی تأیید کرد که DAO بدون داشتن نمایندگی قانونی از پرونده خود در برابر SEC دفاع خواهد کرد:

ما به تازگی یک اخطار تجدیدنظر بر اساس قوانین SEC ارسال کردیم. این نامه به این معنی است که ما به SEC گفته ایم که در این پرونده بدون وکیل خود را نمایندگی خواهیم کرد.

CryptoFed آمریکا همچنین نشان داد که برای تمدید مهلت پاسخ SEC به دستور خود برای انجام اقدامات اداری اقدام خواهد کرد. این یک دوره 20 روزه را باز می کند تا استدلال خود را علیه اقدام SEC برای توقف ثبت نام CryptoFed آمریکایی شکل دهد.

مرتبط: وایومینگ به طور قانونی اولین DAO را در ایالات متحده به رسمیت می شناسد

در بایگانی DAO در سپتامبر 2021 جزئیات مربوط به استیبل کوین های به هم پیوسته Locke و Ducat، که به عنوان وسیله نقلیه برای سیستم پولی پیشنهادی مبتنی بر وایومینگ عمل می کنند، مشخص شد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، Ducat یک استیبل کوین مقاوم در برابر تورم و کاهش تورم است که در تراکنش های روزانه و به عنوان ذخیره ارزش استفاده می شود. لاک نماد حاکمیت DAO است که هدف آن تثبیت دوکات و تسهیل مدیریت اکوسیستم آن است.

این توکن‌ها برای استفاده شهرداری‌ها، تجار، بانک‌ها، صرافی‌های ارز دیجیتال و سایر شرکت‌کنندگان در DAO در نظر گرفته شده‌اند.

با ثبت نام در SEC، CryptoFed آمریکایی به یک شرکت گزارش‌دهنده تبدیل می‌شود و باید به تعهدات گزارش‌دهی دوره‌ای خود در قبال تنظیم‌کننده عمل کند.

CryptoFed در وایت پیپر خود بیان کرد که توکن‌های بومی اکوسیستم برای استفاده به عنوان توکن‌های کاربردی در نظر گرفته شده‌اند. DAO با ثبت هر دو توکن Ducat و Locke به عنوان اوراق بهادار برای “اطمینان از انطباق با قوانین اوراق بهادار و مقررات مربوطه” به دنبال جلوگیری از هرگونه مشکل با SEC بود.


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید