اولین توکن ERC404 Pandora عملکرد انفجاری را به‌عنوان بازگشت نهنگ‌ها به خرید نشان داد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پاندورابه عنوان اولین توکنی که استاندارد ERC404 را پذیرفت، این توکن عملکرد انفجاری را تجربه کرد زیرا سرمایه گذاران نهنگ علاقه فزاینده ای به این دارایی پیشگام نشان دادند. فعالیت اخیر شامل خرید 71.45 توکن پاندورا توسط نهنگ با میانگین قیمت 19268 دلار، پس از خرید 244.24 توکن به قیمت 20044 دلار است. این تراکنش ها نشان دهنده یک رای اعتماد مهم به پتانسیل پاندورا و استاندارد ERC404 است.

سیر صعودی قیمت پاندورا در خرید نهنگ قابل توجه بود. پاندورا تقاضای قوی نشان داده است که می تواند منجر به افزایش ثبات قیمت و چشم انداز رشد با جریان سرمایه قابل توجه از سوی سرمایه گذاران ثروتمند شود. شور و شوق پاندورا همچنین نشان دهنده استقبال بازار گسترده تر از استانداردهای توکن نوآورانه مانند ERC404 است.

فعالیت قوی در اطراف پاندورا و استاندارد توکن ERC404 منادی یک تغییر پارادایم بالقوه در فضای دارایی های دیجیتال است. همانطور که بازار به تطبیق و تکامل خود ادامه می دهد، تعامل بین نوآوری و احساسات سرمایه گذار در شکل دادن به آینده توکن های شبه قابل تعویض و مرزهای جدیدی که می توانند باز کنند، بسیار مهم خواهد بود.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید