شرکت ها بلاک چین و AR را برای توسعه سیستم نگهداری پورت ترکیب می کنند


هدف این پروژه افزایش قابلیت ردیابی عملیات نگهداری بندر با استفاده از گواهی بلاک چین است.

ارائه‌دهنده راه‌حل‌های بلاک چین Jelurida با شرکت واقعیت افزوده (AR) Aumenta Solutions برای توسعه یک سیستم تعمیر و نگهداری برای زیرساخت‌های بندری شریک شده است.

بر اساس اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف، این پروژه با هدف افزایش بهره وری، کاهش زمان توقف و بهبود دقت وظایف تعمیر و نگهداری برای بنادری که در خدمت رسانی به کشتی ها، بارها و مسافران مهم هستند، انجام شده است.

در سال 2020، یک گروه تحقیقاتی از دانشگاه Girona و Aumenta Solutions برای توسعه یک سیستم تعمیر و نگهداری مبتنی بر بلاک چین که گواهینامه بلاک چین را با واقعیت افزوده ترکیب می‌کند تا قابلیت ردیابی عملیات تعمیر و نگهداری را افزایش دهد، همکاری کردند.

در حال حاضر، Aumenta Solutions و شرکت فناوری اطلاعات MSI قصد دارند تا بازار زیرساخت بندر جهانی را با این فناوری هدف قرار دهند. طبق گفته Pere Roset، شریک مدیریت Aumenta Solutions، پروژه آنها بر اساس برنامه صدور گواهینامه بلاک چین است. روزت توضیح می دهد:

برنامه گواهی بخش مهمی از پروژه است و تضمین می کند که وظایف تعمیر و نگهداری به درستی در مکان و زمان مناسب انجام می شود.

فرانسیسکو ساریاس از جلوریدا نیز در مورد اهمیت AR برای مراقبت اظهار نظر کرد. ساریاس AR را به عنوان یک “تغییرگر بازی” توصیف می کند زیرا به کارمندان اجازه می دهد به اطلاعات دیجیتال در زمان واقعی دسترسی داشته باشند. “ما هیجان زده هستیم که این فناوری جدید را به صنعت بیاوریم و به نوآوری در فرآیندهای تعمیر و نگهداری کمک کنیم.”

مرتبط با: زمانی که محققان شهری به آنها دادند، ربات‌های هوش مصنوعی در یک بار با هم ترکیب شدند و یک مهمانی برپا کردند.

AR به طور مداوم در دامنه Web3 استفاده شده است. در آخرین هفته مد Metaverse، یک کت واک مد ترکیبی AR در Piazza of Duomo di Milano، یکی از نمادین‌ترین مکان‌ها در میلان، ایتالیا استفاده شد.

در همین حال، جک دانیلز، سازنده ویسکی نیز اخیراً یک کمپین Web3 ایجاد کرده است که از مجموعه‌های دیجیتال مبتنی بر AR و Polygon استفاده می‌کند. این کمپین به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که جعبه های دیجیتال را با جوایز مختلف مانند کوپن های هدیه و سفر به کارخانه تقطیر جک دانیل جمع آوری کنند.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید