شرکت فین‌تک ZELF کارت نقدی ویزا ناشناس با شارژ رمزنگاری شده را راه‌اندازی کرد


آخرین ابتکار این شرکت به کاربران این امکان را می دهد که فقط با نام، ایمیل و شماره تلفن خود یک حساب جاری دلار آمریکا باز کنند.

شرکت فین‌تک آمریکایی ZELF یک کارت نقدی Visa ناشناس راه‌اندازی کرده است تا در هر یک از ۸۰ میلیون مکان ویزا در سراسر جهان پذیرفته شود.

آخرین ابتکار ZELF به کاربران این امکان را می دهد که فقط با نام، ایمیل و شماره تلفن خود یک حساب جاری دلار آمریکا باز کنند و آنها را از ارائه اسنادی مانند شماره تامین اجتماعی و مدرک نشانی آزاد کند. طبق گفته شرکت فین تک، مشتریان بالقوه می توانند یک حساب جاری باز کنند و یک کارت نقدی مجازی ناشناس داشته باشند که با اپل و گوگل پی کار می کند در عرض 30 ثانیه.

دارندگان کارت نقدی ویزا این امکان را خواهند داشت که حساب‌های خود را از طریق پرداخت‌های الکترونیکی سنتی، پول و حواله‌های سیمی و همچنین پرداخت‌های کریپتو تامین کنند. در حال حاضر، کاربران می توانند سکه USD (USDC)، Tether (USDT) و Ether (ETH) را به حساب های جاری و کارت های نقدی خود واریز کنند. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد تا پایان سال 20 سکه محبوب دیگر را به کاتالوگ خود اضافه کند.

هدف همکاری ZELF با Visa اولویت دادن به حریم خصوصی و امنیت برای کاربران در هنگام تراکنش با ارزهای دیجیتال است.

الیوت گویخمن، بنیانگذار و مدیر عامل ZELF، گفت که کاهش الزامات راستی‌آزمایی مشتریان بیشتری را جذب می‌کند و به جمعیت جهانی بدون حساب بانکی کمک می‌کند تا به خدمات مالی دسترسی پیدا کنند.

مربوط: ویزا برنامه کارت نقدی را با FTX پایان می دهد

علیرغم اینکه در بازار نزولی قرار دارد، پذیرش روش‌های پرداخت کریپتو از کارت‌های رمزنگاری گرفته تا کارت‌های هدیه کریپتو و درگاه‌های تحویل غذای کریپتو رشد داشته است.

به نظر می رسد که ویزا نقش مهمی در پذیرش کریپتو و افزایش موارد استفاده از کریپتو ایفا می کند. در ماه اکتبر، ویزا درخواست‌های علامت تجاری را ارسال کرد که نشان می‌داد این شرکت قصد دارد ردپای خود را در اکوسیستم رمزنگاری گسترش دهد. بایگانی‌های علامت تجاری قصد این شرکت را برای مدیریت تراکنش‌های ارز دیجیتال، مجازی و رمزنگاری و همچنین توکن‌ها و کالاهای مجازی بی‌سابقه نشان می‌دهد.

در 27 اکتبر، کوین تلگراف گزارش داد که ویزا با Blockchain.com برای ارائه کارت های نقدی رمزنگاری بدون هزینه ثبت نام یا هزینه سالانه و کارمزد تراکنش، شریک شده است و به کاربران امکان می دهد در تمام خریدهای رمزنگاری 1٪ درآمد کسب کنند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید