وزارت دادگستری ایالات متحده به دنبال هکرها و سارقان DeFi است: امور مالی بازتعریف شد


ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi پس از نزدیک به یک ماه افزایش قیمت به زیر 50 میلیارد دلار کاهش یافته است.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش های ضروری مالی غیرمتمرکز (DeFi)، خبرنامه ای که مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما به ارمغان می آورد.

وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) به دنبال هکرها و سوء استفاده کنندگان DeFi است که میلیون ها دلار دارایی را به سرقت برده اند. افسر ارشد ارزهای دیجیتال وزارت دادگستری گفت که این یک مشکل بزرگ در پی هکرهای دولتی کره شمالی است.

سازمان غیرمتمرکز خودمختار Bancor DAO به دلیل وعده های ناپیوسته خود مبنی بر حفاظت از ضرر، با شکایت دسته جمعی مواجه شده است.

از آنجایی که اتریوم در Beacon Chain شریک نشده بود، وام دهنده ورشکسته رمزارز سلسیوس، 781 میلیون دلار اتر سهامدار (stETH) را از ارائه دهنده خدمات سهامداری Lido منتقل کرد، در حالی که برداشت اتر (ETH) باز شد.

Coinbase Cloud برای بهبود قابلیت اطمینان قراردادهای هوشمند از شبکه Chainlink Oracle استفاده کرد. شبکه اوراکل Chainlink از Coinbase Cloud به عنوان یک اپراتور گره برای بهبود تحویل داده‌های با کیفیت بالا به چندین پروتکل بلاک‌چین استفاده می‌کند.

یک هفته دیگر نزولی در بازار دی‌فای رخ داد و ارزش کل قفل شده در پروتکل‌های دی‌فای پس از پنج هفته متوالی حرکت صعودی قیمت به زیر 50 میلیارد دلار رسید.

گزارش: وزارت دادگستری ایالات متحده هکرها و سارقان DeFi را تعقیب می کند

پادشاه رمزارز وزارت دادگستری در بحبوحه افزایش چهار ساله فعالیت غیرقانونی رمزارزها، اقدامات شدیدی را علیه هکرها و بهره‌برداران DeFi انجام می‌دهد.

در گزارش فایننشال تایمز که در 15 مه منتشر شد، یون یانگ چوی، مدیر تیم ملی اجرای ارزهای رمزنگاری شده وزارت دادگستری، اظهار داشت که این وزارتخانه بر دزدی و هک شامل DeFi و “به ویژه پل های زنجیره ای” تمرکز دارد. چوی گفت این یک “مسئله بسیار مهم” برای وزارت دادگستری است، با توجه به اینکه “هکرهای تحت حمایت دولت” کره شمالی به عنوان “بازیگران کلیدی در این فضا” ظاهر شده اند.

به خواندن ادامه دهید

به محض باز شدن برداشت های Lido، درجه سلسیوس 781 میلیون دلار در stETH جابه جا می شود

به نظر می‌رسد که وام‌دهنده ارز دیجیتال سلسیوس در حال تلف کردن توکن‌های استیک اتر از پلتفرم لیدو است که به تازگی برداشت را فعال کرده است.

در 15 می، یک تراکنش برای کیف پول 428015 stETH به اتر با سهام Lido در کیف پول های سلسیوس شناسایی شد. در زمان انتقال، مقدار ذخیره عظیم 781 میلیون دلار بود که برخی معتقدند برای برداشت آماده است. داده‌های روی زنجیره نشان می‌دهند که درجه سانتیگراد چند ساعت بعد یک پس‌کشی آزمایشی 0.1 stETH را انجام می‌دهد.

به خواندن ادامه دهید

Bancor DAO اقدام دسته جمعی را بر سر وعده حفاظت موقت از دست دادن پرونده می کند

گروهی از سرمایه گذاران شکایت دسته جمعی علیه سازمان غیرمتمرکز خودمختار Bancor تنظیم کردند. اپراتور BProtocol Foundation; و بنیانگذاران آن در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه غربی تگزاس. شاکیان از جمله ادعا می کنند که بانکور سرمایه گذاران را در مورد مکانیسم حفاظت از ضرر موقت (ILP) خود برای ارائه دهندگان نقدینگی فریب داده است و یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

طبق این دادخواست، دومین محصول سرمایه‌گذاری v2.1 Bancor با ILP، که در اکتبر 2020 معرفی شد، روی یک آسیب‌پذیری شناخته شده برای متهمان اجرا شد و سعی کرد آن را با راه‌اندازی یک محصول جدید، v3، ببندد. رقابتی ترین بازده در هر کجا […] بدون اینکه از کاربران بخواهیم ریسک کنند.»

به خواندن ادامه دهید

Coinbase Cloud به شبکه اوراکل Chainlink متصل می شود تا قابلیت اطمینان قراردادهای هوشمند را افزایش دهد

Coinbase Cloud از زیرساخت و تجربه جهانی خود در مدیریت داده های بلاک چین برای بهبود امنیت و قابلیت اطمینان شبکه اوراکل بلاک چین لینک استفاده خواهد کرد.

سرویس ابری صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده به عنوان یک اپراتور گره جدید در شبکه Chainlink در مجموعه ای از مشارکت ها برای بهبود تمرکززدایی اکوسیستم Web3 کار خواهد کرد.

به خواندن ادامه دهید

نمای کلی بازار DeFi

ارزش کل بازار DeFi طی هفته گذشته افزایش اندکی داشته است. داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که 100 سکه برتر DeFi بر اساس ارزش بازار هفته نزولی را پشت سر می گذارند و اکثر سکه ها در قرمز معامله می شوند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi به زیر 50 میلیارد دلار کاهش یافته است.

از شما برای خواندن خلاصه این هفته از تأثیرگذارترین تحولات DeFi سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید