خالق فاینال فانتزی از "سرمایه گذاری تهاجمی" در بازی های بلاک چین خبر می دهد

خالق فاینال فانتزی از “سرمایه گذاری تهاجمی” در بازی های بلاک چین خبر می دهد


شرکت سازنده سری Final Fantasy می گوید که بازی های بلاک چین تمرکز اصلی استراتژی آن در آینده خواهد بود.

بر اساس نامه‌ای که یوسوکه ماتسودا، رئیس شرکت در تاریخ 1 ژانویه نوشت، خالق فاینال فانتزی Square Enix با وجود آشفتگی در بازار ارزهای دیجیتال، توسعه بازی‌های بلاک چین را دو چندان خواهد کرد.

این نامه با عنوان “نامه سال نو از رئیس جمهور” به منظور خلاصه ای از دستاوردهای بزرگ شرکت در سال 2022 و توضیح برنامه های آن برای سال 2023 بود. استراتژی سرمایه گذاری آینده شرکت

ماتسودا اظهار داشت که تیم او در میان مدت بیشترین تمرکز را روی “تفریح ​​بلاک چین” خواهد داشت زیرا آنها “سرمایه گذاری تهاجمی و تلاش برای توسعه تجارت” انجام می دهند.

پس از جمع بندی فراز و نشیب های بازار کریپتو بین سال های 2021 و 2022، ماتسودا سعی کرد افت اخیر بازار را معنا کند. او گفت که فناوری های جدید اغلب باعث سردرگمی می شوند اما در نهایت به عنوان بخشی عادی از زندگی روزمره پذیرفته می شوند. بنابراین، اگر آشفتگی در بازار ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد، نباید سرمایه‌گذاران را نسبت به پتانسیل ارزهای دیجیتال شک کنند.

فن آوری ها و چارچوب های جدید منجر به نوآوری می شوند، اما سردرگمی قابل توجهی نیز ایجاد می کنند.

ماتسودا اضافه کرد که هر فناوری که بتواند «جن و مدهای اجتماعی» را دور بزند به تدریج بخشی از زندگی مردم خواهد شد و در نهایت منجر به مشاغل جدید و رشد خواهد شد.

او گفت: «به دنبال هیجان و سرزندگی پیرامون NFT ها و متاورس در سال 2021، سال 2022 سال نوسانات زیادی در فضای مرتبط با بلاک چین بوده است.

با این حال، اگر ثابت شود که این گامی در فرآیندی است که منجر به ایجاد قوانین و محیط تجاری شفاف‌تر می‌شود، مطمئناً برای رشد سرگرمی‌های بلاک چین مفید خواهد بود.»

ماتسودا نامه را با بیان اینکه Square Enix چندین بازی بلاک چین در دست توسعه دارد و در طول سال 2023 بیشتر اعلام خواهد کرد، به پایان رسید.

مربوط: سال 2023 شاهد مرگ بازی هایی خواهد بود که با بازی به دست می آیند

Square Enix در طول سال 2022 حرکت های زیادی را در زمین بازی بلاک چین انجام داده است. در ماه جولای، Enjin اعلام کرد که مجموعه های Final Fantasy را بر روی پلتفرم خود منتشر خواهد کرد. در ماه سپتامبر، به عنوان اعتبارسنجی گره به بلاک چین Oasys پیوست. در دسامبر، اسکوئر انیکس 7 میلیارد ین (52.7 میلیون دلار) در توسعه دهنده بازی های موبایل Gumi Games سرمایه گذاری کرد تا به توسعه بازی های برد-برد بازی های موبایل کمک کند.

این نامه اخیر نشان می‌دهد که علیرغم آشفتگی بازار در سال گذشته، این شرکت هیچ برنامه‌ای برای کاهش سرمایه‌گذاری خود در فضا در سال 2023 ندارد.
نویسنده: Tom Blackstone

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉