Filecoin (FIL) با افزایش 16 درصدی از قاتلان اتریوم بهتر عمل می کند، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Filecoin (FIL) امروز در کانون توجه قرار دارد، در زمانی که بسیاری از همتایان آن در حال کاهش سود خود هستند. طبق داده‌های CoinMarketCap در زمان نگارش این مقاله، قیمت Filecoin در حال تغییر به 7.57 دلار است که در 24 ساعت گذشته 16.49 درصد افزایش داشته است. این افزایش مداوم اعتباری برای Filecoin است که رشد آن در سال گذشته متناقض بوده است و رشد را به بیش از 39 درصد در ماه رساند.

Filecoin همیشه در حال نوآوری است، اما افزایش فعلی تابعی از پشتیبانی است که از تایید آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار پروتکل Solana دریافت کرده است. یاکوونکو در پستی درباره X گفت بیش از 313600 فالوور او گفتند که “بخشی از طراحی آرشیو اولیه برای سولانا بر اساس برخی شواهد در وایت پیپر اصلی Filecoin بود.”

او همچنین اذعان کرد که فناوری Filecoin به قدری پیشرفته است که توسعه یک طرح آرشیو جدید برای Solana در آن زمان ممکن است شبیه به یک کپی برداری به نظر برسد. این تأیید به تغییر موقعیت Filecoin به عنوان یک پروتکل ذخیره سازی ابری غیرمتمرکز در فضا کمک کرد.

Filecoin موقعیت منحصر به فردی در بازار دارد که باعث رشد آن در چند ماه گذشته شده است.

فایل کوین و اتصال صنعت گسترده

این اظهار نظر آناتولی یاکوونکو به دنبال ادغام بین هر دو پروتکل است، همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود. Filecoin برای افزایش دسترسی به خدمات داده، Solana را یکپارچه کرده است.

فراتر از سولانا، Filecoin تمام تلاش خود را می کند تا درهای خود را به روی پروتکل های مختلف از جمله بلاک چین اتریوم باز کند. Filecoin سال گذشته موتور سازگاری EVM خود را به نام Filecoin Virtual Machine (FVM) راه اندازی کرد که هدف آن این است که توسعه دهندگان را قادر سازد برنامه هایی بسازند که می توانند به بزرگترین شبکه عمومی صنعت متصل شوند.

رشد زیادی در نمودار وجود دارد زیرا Filecoin هنوز بسیار پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 237.24 دلار (ATH) است. اما ادامه افزایش ممکن است مهم ترین محرک مورد نیاز برای ترسیم رشد باشد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید