بینش های کلیدی بازار Fidelity's Jurrien Timer: بنابراین Crypto چیست؟


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شرکت‌های بزرگ عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و قیمت‌های آنها مدتی است که افزایش زیادی داشته است. به گفته تحلیلگر فیدلیتی، ممکن است به پایان روند پیروزی ها نزدیک شویم. این ایده از چیزی به نام مدل CAPE می آید، که تلاش می کند بازده سهام آینده را بر اساس داده های تاریخی شرکت پیش بینی کند. درآمد.

این مدل می گوید که زمان های خوب با بازدهی بالا در بازار سهام می تواند تا سال 2034 به 2.6 درصد کاهش یابد. اگر این درست باشد، به این معنی است که افزایش عظیم قیمت سهام ممکن است به آرامی کاهش یابد.

نمودار BTCUSD
نمودار BTC/USDT از TradingView

اکنون افرادی مانند Jurrien Timer از Fidelity نیز به دنبال راه‌های دیگری برای فکر کردن در مورد این موضوع هستند، سود سهام یا بازخرید سهام. در ایالات متحده، شرکت ها 72 درصد از درآمد خود را پس می دهند که به طور قابل توجهی بیشتر از سایر نقاط است.

اما سوال اینجاست که این برای بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال چه معنایی دارد؟

بیت کوین اغلب با سهام عادی متفاوت است. این بر اساس درآمد شرکت یا همان مسائل تجاری نیست. اما زمانی که تغییرات عمده در بازار رخ می دهد، ما هنوز می توانیم اثرات آنها را احساس کنیم. اگر مردم درآمد کمتری از سهام داشته باشند، ممکن است برای سرمایه گذاری به مکان های دیگری مانند بیت کوین مراجعه کنند. یا اگر نگران کند شدن بازار سهام هستند، ممکن است بخواهند پول خود را در چیزی سرمایه گذاری کنند که از قوانین مشابه پیروی نمی کند، که می تواند برای بیت کوین خوب باشد.

از سوی دیگر، اگر بازار سهام سقوط کند، مردم ریسک گریز می شوند. بیت کوین در مورد افزایش و کاهش قیمت می تواند بسیار دیوانه کننده باشد که ممکن است برخی از سرمایه گذاران را بترساند.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید