Fidelity's Jurrien Timer: بیت کوین، رمزارز و پول نقد، کلید اصلی استراتژی های پوشش دهی سبد سهام هستند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

وقتی صحبت از محافظت از شما می شود سرمایه گذاری ها، ترکیبی از انواع مختلف اقلام بسیار مهم است. تنوع بخشیدن به پول نقد، ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و کالاها می تواند به حفظ سبد سهام شما در زمان کاهش قیمت سهام کمک کند.

پول نقد و جایگزین ها اغلب برای جبران فراز و نشیب ها در بازار سهام استفاده می شود. هنگامی که قیمت سهام کاهش می یابد، پول نقد به طور کلی ثابت می ماند یا با ارزش تر می شود. این به این دلیل است که پول نقد، به ویژه به شکل دلار آمریکا، اغلب در جهت مخالف سهام حرکت می کند.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

بر اساس آخرین داده های به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگران Fidelity، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذارانی که به دنبال گسترش ریسک خود هستند، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. بیت کوین متفاوت از سهام حرکت می کند، بنابراین می توان آن را به عنوان جایگزین انتخاب کرد. به‌عنوان مثال، به لطف چرخه‌های نصف شدن، طلای دیجیتال زمانی که سهام و اقتصاد به طور کلی با مشکل مواجه هستند، می‌تواند افزایش یابد.

تایمر پیشنهاد می‌کند که این دارایی‌های مختلف (نقد، بیت‌کوین و طلا) ابزارهایی هستند که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آنها برای محافظت از خود در برابر ضرر در بازار سهام استفاده کنند. همه اینها نسبت به S&P 500 اندازه گیری می شوند. صادقانه بگویم، اگر S&P 500 سقوط کند اما سایر دارایی‌ها سقوط نکنند، سرمایه‌گذاری‌های شما ممکن است ارزش زیادی را از دست ندهند، به همین دلیل است که سرمایه‌گذاران پرچین می‌شوند.

نگهداری ترکیبی از پول نقد، ارزهای دیجیتال و کالاها می تواند به محافظت از سبد سرمایه گذاری شما در مواقعی که بازار سهام ناپایدار است کمک کند. این استراتژی تماماً در مورد یافتن تعادل بین ایمن نگه داشتن پول خود و داشتن فرصتی برای مشاهده رشد آن است.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید